Ballina Etiketimet Banda e droges

Etiketim: banda e droges

Shkatërrohet banda e drogës në Itali, në pranga dhe shqiptarë

Një grup trafikantësh të narkotikëve që vepronin në provincën e Massa Carrara ranë në prangat e policisë italiane. Atyre iu sekuestruan 4 kilogramë kokainë e...

Shkatërrohet banda e drogës italo-shqiptare, konkurronte Ndranghetan

Policia e Italisë ka vënë në pranga 4 shqiptarë e 3 italianë, si anëtarë të një bande trafikantësh droge. Lënda narkotike e tipit kokainë transportohej...

Banda e drogës u kap me 450 kg hashash,ç’po ndodh me...

Policia gjermane në Dresden ka shkatërruar një bandë kriminale që merrej me trafik droge. Bandës i është sekuestruar gjithsej 450 kilogramë hashash. Hetimet ndaj...

E pëson banda e drogës, burg për shqiptarët dhe serbët

Gjykata e Mitrovicës ka shpallur aktgjykimin në rastin ku të akuzuar janë 12 persona për krim të organizuar si dhe blerja, posedimi, shpërndarja dhe...

Itali, shkatërrohet banda e drogës me shqiptarë

Policia italiane ka shkatërruar një grup kriminal që merrej me trafik droge në Pulia. 20 persona u arrestuan nga operacioni i zhvilluar në orët...

Banda e drogës në Greqi, u arrestuan 3 shqiptarë dhe 5...

Pesë shtetas grekë dhe tre shqiptarë janë arrestuar si pjesëtarë të një rrjeti të trafikut të lëndëve narkotike. Si kreu i rrjetit konsiderohet një shtetas...

Greqi, shkatërrohet banda e drogës që drejtohej nga shqiptarët/ EMRAT

Autoritetet helenë kanë goditur një bandë greko-shqiptare të trafikut të drogës dhe të posedimit të paligjshëm të armëve. Operacioni është zhvilluar në 22 janar...

VIDEO/ ‘Gjalpë, qumësht, kafe, birrë’ – zbërthehet kodi sekret i bandës...

Policia italiane ka thyer kodin sekret të një të ashtuquajture “banda e bareve” ku bënin pjesë edhe disa shqiptarë dhe ka mbyllur tezgën e saj...

Strazimiri: Banda e drogës, 322 mijë Euro avantazh para PD

Rezultati paraprak i zgjedhjeve në Dibër, ku kandidati i PS-së është në avantazh ndaj kandidatit të PD-së, ka sjellë dhe reagimet e para të...

EDITORIAL

BIRN: Dosja e Dibrës u transferua nga Arta Marku

Dosja voluminoze e manipulimit të dyshuar të votave në Dibër ka bërë pingpong mes Prokurorisë së Krimeve...

FORUM

Sesi funksionon Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e tregon lokal “Panorma”

Nga  Kim Mehmeti - Nuk besoj te ketë në Maqedoni ndonjë qytetarë të moshës madhore, i cili të...

Lubonja: Rama, më i rrezikshëm se Mihali

Analisti Fatos Lubonja ka komentuar në rubrikën “Opinion”, në “News 24”, dy çështjet më të “nxehta” të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com