E mërkurë, Shtator 18, 2019
Ballina Etiketimet Bamir Topi

Etiketim: Bamir Topi

“Pasardhës i Topiajve”, Bamir Topi shpjegon se e ka prejardhjen nga...

Bamir Topi mbrëmjen e djeshme ka qenë i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku ka folur rreth librit të tij të sapo publikuar. Ai ka...

“Jam pasues i Topiajve”, ish-presidenti Topi: Hipotezë e besueshme

Ish-presidenti i Republikës, Bamir Topi i ftuar në emisionin të “TëPaekspozuarit” në News 24  foli për librin ““Nocturn”,  ndërsa shpjegoi edhe domethënien e termit,...

Bamir Topi: Si e ndryshoi Rama gjuhën e Nanos dhe Berishës

Në vitet e rinisë së tij, atëherë kur Shqipëria ishte e izoluar, televizionet italiane ishin një ndër të paktat komunikime me botën. Që atëherë...

“Helikopteri me femra mbi shtëpinë e Bamir Topit”, Çuni: Ka interesa...

I ftuar në studio ditën e sotme në televizionin FaxNews ka qënë  ish-komandant i bazes se helikoptereve ne Farke Sokol Çuni. Ai ka sqaruar sot...

Topi i përgjigjet Nishanit: Reagim shumë nervoz dhe i panevojshëm

Ish- presidenti Bamir Topi i është përgjigjur ish-presidentit Bujar Nishani. I ftuar në Repolitix në Report Tv, Topi e ka cilësuar si të panevojshëm reagimin e...

Sherr ish-presidentësh. Nishani replikon ashpër me Bamir Topin

Ish-presidenti Bamir Topi ka publikuar këto ditë librin “Nocturn”, në të cilin ka detaje dhe dëshmi për shumë ngjarje politike të 29 viteve të...

“Nocturn”, Meta: Kënaqësi të merrja pjesë në promovimin e librit të...

Ish-presidenti i Republikës së Shqipërisë Bamir Topi ka prezantuar librin e tij të titulluar “Nocturn”. Në ceremoninë e publikimit të librit morën pjesë personalitete të...

Topi: Bëra mirë që u largova nga Presidenca, njeriu ka nevojë...

Ish-presidenti Bamir Topi promovoi pasditën e sotme librin e tij me titull ““NOCTURN”. Ceremonia e prezantimit të librit u zhvillua në orën 19:00, pranë rezidencës...

Ish-Presidenti, Bamir Topi promovon librin, “NOCTURN” (Kur arsyeja errësohet nga pushteti)

Ish-kreu i shtetit vjen me një rrëfim personal dhe politik në librin “NOKTURN” (Kur arsyeja errësohet nga pushteti) Ish-presidenti dhe politikani i njohur, Bamir Topi...

Dy ish-presidentë dhe një ish-prokuror drekojnë bashkë

Dy ish-Presidentët Alfred Moisiu dhe Bamir Topi kanë drekuar së bashku. Bashkëshoqëruesi i tyre është edhe ish-prokurori Shkëlqim Hajdari, aktualisht kryeinspektor i inspektoriateve shteterore. Moisiu, Topi...

EDITORIAL

Llumi i poshtërsisë ndaj presidentit Ilir Meta

Ilir Meta është vënë në shenjëstren e krejt llumit të politikës dhe medias. Natyrisht sponsorizuar nga një...

FORUM

Atletet, brekushet e zhgarravinat

Nga Kastriot Islami 1.Tre maskat e përdorura në komunikimin publik janë atletet, brekushet dhe zhgarravinat. Përdorimi i këtyre...

Veton Surroi: Porosia për Zgjerimin që jep emërimi i hungarezit Trocsanyi, si Komisioner

Nga Veton Surroi Von der Leyen, me apo pa qëllim, i ka evituar deri tash përgjigjet në pyetjet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com