Ballina Etiketimet Balliu

Etiketim: Balliu

Përplasja tek Astiri, Balliu: Policia hodhi gaz lotsjellës në ambiente të...

Ish-deputeti i PD-së Klevis Balliu ka akuzuar policinë se ka ushtruar dhunë barbare ndaj banorëve të Astirit dje gjatë aksionit për prishjen e 33...

Plagosja e punonjësit të IKMT-së tek Astiri, Balliu: E paprecedentë! Konflikti...

Në një kohë kur situata në zonën e Astirit është tensionuar pasi fadromat e IKMT-së kanë nisur aksionin për shembjen e banesave, në mbështetje...

Përmbytjet, Balliu: Vjedhja dhe droga janë fatkeqësia e vërtetë (FOTO/VIDEO)

Ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu, ka publikuar në rrjete sociale foto dhe video nga situata pas rreshjeve të mbrëmjes së kaluar që në disa...

11 shtatori, Balliu: Të luftojmë me barbarët që urrejnë lirinë, moralin...

Ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu, përmes një postimi në facebook, ka përkujtuar viktimat e sulmit të 11 shtatorit në SHBA.  I paharruar qoftë kujtimi...

Balliu: Rama provokime ndaj protestave të opozitës, kërkon viktima

Ish-deputeti i PD Klevis Balliu i ftuar në rubkrikën “Opinion” në “News 24”  shprehet se Edi Rama bën provokime ndaj protestave të opozitës. Balliu thekson...

Protesta tek Unaza e Re, Balliu: Rama do viktima

Banorët e Unazës së Re u janë rikthyer sërish protestave. Situata sot ishtë e tensionuar, pas pranisë së shtuar të forcave të policisë. Me...

“Astiri”, Balliu: Përballja jonë me Ramën nuk është me fjalime, por...

Ish-deputeti Klevis Balliu nga protesta e ‘Unazës së Re”, u bëri edhe njëherë thirrje qytetarëve që ti bashkohen protestës së madhe mbarëkombëtare që do...

46 vjet nga revolta e Spaçit, Balliu: Revolta e tyre kundra...

Ish-deputeti demokrat Klevis balliu ka përkujtuar sot në 46-vjetorin e saj, revoltën e ish-të burgosurve politik në Burgun e Spaçit. Përmes një komenti në faqen...

Vijon protesta te “Astiri”, Balliu: Marrëveshja e vetme, është shporrja e...

Ish-deputeti demokrat Klevis Balliu u ka bërë të ditur qytetarëve nga protesta e ‘Unazës së re’ se nuk ka asnjë marrëveshje midis Bashës dhe...

VIDEO/ Arrestimet te “Unaza”, Bardhi: Prokuroria, politike! Në burg duhet të...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokartike Gazment Bardhi, ka dalë në një deklaratë për mediat ku ka denonuar dhunën e policisë ndaj banorëve të...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com