Ballina Etiketimet Balla

Etiketim: Balla

Dita e Europës, Balla: 2019 vit historik në rrugën Europiane të...

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka uruar shqiptarët me rastin e Ditës së Europës. Përmes një postimi në rrjetin social...

Zgjedhjet në Spanjë, Balla uron kryeministrin Sánchez për fitoren

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, ka uruar sot përmes një postimi në twitter, kryeministrin e Spanjës, për rezultatin e arritur në...

Opozita bllokon rrugët/ Balla – Bashës: Nëse kryen akte vandalizmi do...

Kur kanë mbetur vetëm pak orë nga zhvillimi i protestave të koordinuara të opozitës në 5 akset kryesore të vendit, numri 2 i Partisë...

Drejt shtyrjes të zgjedhjeve? PS: Reforma zgjedhore deri në fund të...

Në një kohë që opozita ka braktisur Kuvendin prej 3 muajsh, socialistët teksa deklarojnë se do të diskutojnë edhe ndryshime të sistemit zgjedhor në...

“Vizat”, Balla: Fajin e ka Basha që shkon në Holandë. Shqiptarët...

Vendimi i parlamentit holandez për rikthimin e regjimit të vizave me Shqipërinë vijon të shkaktojë edhe sot mjaft reagime brenda politikës dhe opinionit publik. E...

Ngec reforma zgjedhore, Balla letër Ruçit: Të zgjatet afati i komisionit

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla i ka dërguar një letër kryetarit të Kuvendit Gramoz Ruçi ku kërkon ndryshime në vendimin...

Librazhd, Balla: Rilindja urbane s’ka nevojë për komente

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla i pranishëm sot në Librazhd, si pjesë e ciklit të takimeve “Bashkia që Duam”, komentoi ndryshimet...

Balla: Lulzim Basha të shpjegojë financimin rus

Për Taulant Ballën, paraqitja e kreut të demokratëve sot në Prokurori për një hetim amerikan ishte kryefjala e aktualitetit të ditës së hënë. Taulant Balla: Në...

“Gëzuar gjithë shqiptarëve”, Balla uron Ditën e Verës

Kreu i grupit parlamentar të PS Taulant Balla ka qenë në Elbasan bashkë me kryeministrin Edi Rama për të festuar Ditën e Verës. Balla ka...

Fushë Sportive në kopsht, Balla: Të bëhen më të famshëm se...

Federata Shqiptare e Futbollit dhe Fondacioni “Lorik Cana 5” inauguruan fushën sportive në Kopshtin 9 të qytetit të Elbasanit. Të pranishëm në këtë ceremoni ishin...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

“Thesi” i Edi Ramës nxjerr vetëm kriminelë, trafikantë, oligarkë…

Nga Kastriot Islami Edi Rama sa herë fut dorën në ‘thes’ nxjerr; i) kriminel a trafikant; ii) të...

Mihali i Qeparoit

Nga Auron Tare Mihali i Qeparoit (pjesa e dyte) Tani qe gjakrat u qetesuan pas incidentit te Porto Palermos...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com