E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Balena Blu

Etiketim: Balena Blu

VIDEO/ Pamje drithëruese, balena Blu “viziton” sërfistët dhe …

Një grup sërfistësh janë vizituar nga një mik i pazakontë. Gjatë stërvitjes që po zhvillonin në Dana Point në Kalifornia, grupi i sportistëve është befasuar...

Balena Blu/ Hiqej si kuruese, 23-vjeçarja përballet me drejtësinë

Një 23-vjeçare  u dërgua për gjykim  në Milano me akuzën e akteve persekutuese dhe dhunës,  si pjesë e ‘Sfidës së Balenës Blu’. E reja,...

“Balena blu” vret adoleshenten me çiften e babait

Është shfaqur sërish loja e rrezikshme virtuale "balena blu". Viktima e rradhës është një vajzë 13-vjeçare nga Turqia. Emine Karadag u gjet e vdekur në...

Rikthehet “Balena Blu”, shpëtohet adoleshentja në Bari

Është shfaqur sërish në Itali loja e rrezikshme virtuale “balena blu”. Policia italiane e qytetit të Barit ka ndërhyrë në ndihmë të një adoleshenteje,...

Rishfaqet loja e rrezikshme “balena blu”, policia operacion në 13 rajone

Është shfaqur sërish në Itali loja e rrezikshme virtuale "balena blu". Policia italiane e qytetit të Barit ka ndërhyrë në ndihmë të një adoleshenteje,...

Motrat adoleshente vrasin veten, dyshohet se ishin pjesë e lojës “Balena...

Adoleshentë që vrasin veten, të rinj që gëlltisin detergjent si sfida online. Interneti ka sjellë shumë të mira, por në disa raste teprimet janë...

Rikthehet loja “Balena Blu”, vret disa fëmijë në Indi, shkakton panik...

Loja e rrezikshme online “Balena Blu” është rikthyer. Sfida e njohur e internetit është ndërlidhur me një numër të madh të vetëvrasjeve të fëmijëve...

Rast tjetër i “Balena Blu” parandalohet vetëvrasja e të miturës në...

Në qytetin e Korçës është parandaluar vetëvrasja e një të miture që ishte pjesë e lojës “Balena Blu” Policia e Korçës informon se në rrjetin...

Ja e vërteta e telefonatës për ‘Balenën Blu’ në Kamëz

Lajmërimi i mbërritur në komisariatin e policisë se një fëmijë 12 vjeçar ka tentua të hedhë veten nga kati i 7-të i një pallati...

“Balena Blu”, një 10-vjeçar po tenton të hidhet nga kati i...

Forca të shumta policie dhe zjarrfikëse kanë rrethuar një pallat në Rrugën "Pavarësia" në Kamëz, pasi një fëmijë vetëm 10 vjeç kërcënon se do...

EDITORIAL

Tragjedia e paralajmëruar e Durrësit dhe Thumanës

-Zbulohet studimi nga “Zëri Amerikës” për banesat në Durrës që i klasifikonte një pjesë të ndërtimeve si...

FORUM

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...

Metamorfoza pas tërmetit: nga tepsija tek tespija…

Nga Prof. Lisen Bashkurti / Tërmeti i 26 Nëntorit 2019 goditi rëndë Shqipërinë, mbarë shoqërinë shqiptare, sikundër edhe...