Ballina Etiketimet Bahri Shaqiri

Etiketim: Bahri Shaqiri

PS do vendosë për Bahri Shaqirin pas seancës dëgjimore

Shqipëria gjendet para dy ngjarjeve kryesore në qershorin e ardhshëm siç janë vendimi për negociatat dhe zgjedhjet vendore. Për kreun e grupit parlamentar të Partisë...

Kryeministri nga facebook i Ulsi Manjës paralajmëron rrëzimin e Bahri Shaqirit

Kryetari i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja paralajmëron rrëzimin e kandidaturës së dytë që Presidenti Ilir Meta ka propozuar për kryetar të Kontrollit të...

Bahri Shaqiri, në takimin e OKB për transportin tokësor

Zëvendësministri i Transportit dhe Infrastrukturës, Bahri Shaqiri mori pjesë në 70-vjetorin e krijimit të Komitetit të Transportit Tokësor që u zhvillua në selinë OKB-së...

OKB – Diskutime për linjën hekurudhore Shqipëri-Mal i Zi-Bosnje Hercegovinë

Zëvendësministri i Transportit dhe Infrastrukturës Bahri Shaqiri ka marrë pjesë në 70 vjetorin e krijimit të Komitetit të Transportit Tokësor që u zhvillua në...

Zv/ministri Bahri Shaqiri: Investime në infrastrukturë për rajonin dhe qytetarët

Zëvendësministri i Transportit dhe Infrastrukturës Bahri Shaqiri, ka marrë pjesë në takimin vjetor të Ministrave të Transportit të Rajonit që u mbajt në Bruksel,...

Debate të forta/ Policia përplaset me konçesionarin për grabitjen në Rinas

Një javë pas grabitjes në Rinas, e cila ngriti pikëpyetje të mëdha mbi sigurinë e aeroportit, është mbajtur mbledhja e parë e Komitetit të...

EDITORIAL

Edi, mos e jep aspak dorëheqjen! As zgjedhje parlamentare mos bëj!

Shqipëria ishte si delja e zezë në Bruksel për dy ditë. Në fakt Tirana zyrtare dogji edhe...

FORUM

Se s’ bëhemi si e gjithë Evropa e dinim, por se ajo do bëhet si ne, nuk e besonim!

Nga: Kim Mehmeti Edhe gjatë dështimeve të mëdha kolektive, s’ka si mos e kesh më lehtë kur e...

Korporata e Investimeve, Rama var në qafë çelësin e pasurisë së vendit

Nga eksperti i ekonomisë Zef Preçi Ndërsa kryeministri Edi Rama udhëtonte drejt Brukselit për çështjen e negociatave, që...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com