E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Babai

Etiketim: babai

Babai godet me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Vlorës, ku babai ka goditur me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten. Policia sapo është njoftuar...

15 vite burg djalit për tentativë vrasje, babai kërkon pafajësi dhe...

Një baba i dëshpëruar që kërkon lirimin e djalit, që sipas tij është dënuar në mënyrë të padrejtë me 15 vit burg për tentativë...

E rëndë/ E ndiqte me armë, fëmija u fsheh në varreza...

Një 47 vjeçar nga Kukësi ka rrezik të dënohet  të paktën dy vjet burgim se akuzohet për keqtrajtimit të të dy djemve të tij...

Babai shet vajzën për 5 mijë euro

Një shtetas nga Mali i Zi, dyshohet se ka shitur vajzën e tij jashtë vendit për 5 mijë euro. Policia malazeze paraqiti dje kallëzim penal në prokurorinë kompetente kundër...

Rrihte dhe kërcënonte me armë babanë, policia vë në pranga 43-vjeçarin

Një shtetas 43-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Mirditës pasi ushtronte dhunë ndaj babait të tij. Burime nga policia bëjnë të ditur se...

Përplasja live/ Nëna: Tako vajzën! Babai: Duhet të pyes familjen

Sot në emisionin “Me Zemër të Hapur” në News24 është rikthyer 40-vjeçarja nga Korça nënë e një vajze 6-vjeçare e cila dy ditë më...

Babai i Albi Nakos: Nusen e tij nuk e dua balerinë

Balerini dhe koreografi i njohur Albi Nako ka bërë shumë që mediat te flasin rreth tij, sidomos pas divorcit me balerinën Klaudia Pepa. Babai i...

Bota po kërkon babain dhe vajzën që dje po loznin para...

Një apel për të gjetur dy personat në  fotografinë e bërë jashtë katedrales së Notre Dame disa minuta para se të shpërthenin flakët është...

Mendoja se e kisha kuptuar Facebook-un! Por pastaj babai im u...

Mendoja se dija gjithçka që duhej ditur për Facebook-un. Por pastaj, kur babai im u nda nga jeta në shkurt, kuptova se kisha shumë...

55 vite burg atyre që vranë Mihalin, prindërit: Turp! E provofshin...

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 55 vite burg në total autorët e vrasjes së Marvi Mihalit në korrik të vitit 2017 për një...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com