E mërkurë, Korrik 17, 2019
Ballina Etiketimet Avril Lavigne

Etiketim: Avril Lavigne

VIDEO/ Këngëtarja juaj e preferuar rikthehet pas 5 vitesh, me klipin...

Me miliona fansa në të gjithë botën, të dashuruar pas këngëve të saj me tekste kuptimplota, të cilat kanë bërë që të gjejnë veten...

Rikthehet Avrile! Flet për sëmundjen me këngë

Avril Lavigne ka nxjerrë albumin e ri të mërkurën “Head Above Water”. Këngëtarja 33-vjeçare u diangostikua me sëmundjen Lyme në 2014, detaje të sfidës...

Lufta 5-vjeçare me sëmundjen, ylli i rrokut: Pranova vdekjen

Avril Lavigne ka munguar për 5 vitet në muzikë për shkak të sëmundjes Lyme, por do rikthehet më e fortë se kurrë. Në një letër...

Avril Lavigne po i rikthehet muzikës pas sëmundjes së rëndë

Pas përballjes me një sëmundje shumë të rëndë, Avril Lavigne po kthehet me album të ri. Të enjten, këngëtarja ikonë e viteve ’00, Avril Lavigne...

Avril Lavigne rikthehet, njofton për daljen e albumit të ri

Kanë kaluar katër vjet që kur Avril Lavigne lançoi albumin, dhe ajo tashmë iu ka dhënë fansave më shumë informacione në lidhje me muzikën...

EDITORIAL

Rama dhe Rilindja nuk kanë takat të shkarkojnë ikonën financare të PS-së, Arben Malaj

Mazhoranca, me një nisme idiote dhe hakmarrëse, ka nisur procesin e shkarkimit të anëtarit të Këshillit Mbikqyrës...

FORUM

Të falem nderit Profesor Jup Kastrati!

Nga Luan Rama* Nuk ka një fjalë tjetër në gjuhën shqipe që të shprehë më mirë e më...

Shkarkimi i Malajt, po kthehet Agjitacion-Propaganda!

Togfjalëshi agjitacion-propagandë në kohët e sotme duket pakuptim. Ai u importua nga fjalori politik ruso- sovjetik dhe...