Ballina Etiketimet Avril Lavigne

Etiketim: Avril Lavigne

VIDEO/ Këngëtarja juaj e preferuar rikthehet pas 5 vitesh, me klipin...

Me miliona fansa në të gjithë botën, të dashuruar pas këngëve të saj me tekste kuptimplota, të cilat kanë bërë që të gjejnë veten...

Rikthehet Avrile! Flet për sëmundjen me këngë

Avril Lavigne ka nxjerrë albumin e ri të mërkurën “Head Above Water”. Këngëtarja 33-vjeçare u diangostikua me sëmundjen Lyme në 2014, detaje të sfidës...

Lufta 5-vjeçare me sëmundjen, ylli i rrokut: Pranova vdekjen

Avril Lavigne ka munguar për 5 vitet në muzikë për shkak të sëmundjes Lyme, por do rikthehet më e fortë se kurrë. Në një letër...

Avril Lavigne po i rikthehet muzikës pas sëmundjes së rëndë

Pas përballjes me një sëmundje shumë të rëndë, Avril Lavigne po kthehet me album të ri. Të enjten, këngëtarja ikonë e viteve ’00, Avril Lavigne...

Avril Lavigne rikthehet, njofton për daljen e albumit të ri

Kanë kaluar katër vjet që kur Avril Lavigne lançoi albumin, dhe ajo tashmë iu ka dhënë fansave më shumë informacione në lidhje me muzikën...

EDITORIAL

Kryeministri maqedonas, Zaev vendos: Zgjedhje të parakohshme më 12 prill

Në Maqedoninë e Veriut, shtetin fqinjë, kryeministri Zoran Zaev vendosi që ta çojë në zgjedhje vendin pas...

FORUM

Katranjosi që shan e kërcënon profesorin…

Nga Kastriot Islami - Ishte dhe mbetet katranjos… Të gjithë e mbajnë mend si katranjos-gënjeshtar, pervers, grindavec e sherrxhi...

Vasili: Të mendojmë si Monika, kështu BE nuk do të jetë më ëndërr

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka sjellë në vëmendjen deklaratën e dy ditëve më parë të kryetares...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com