E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Autorja

Etiketim: autorja

Modelja e njohur: Jam e keqja e shtëpisë, bashkëshorti “mashtrohet” nga...

Ata mund të jenë prindërit më të këndshëm që keni parë, por zënkat për fëmijët janë të mëdha. Modelja dhe autorja, Chrissy Teigen ka zbuluar...

Shkruajti “Si të vrasësh burrin”, autorja akuzohet se ekzekutoi të sajin

Nancy Brophy, 68-vjeçare ka shkruar një libër të titulluar “Si të vrasësh burrin tënd”. Por, ky titull në dukje ironik, duket se ka pas...

Irma Kurti, “Në pragun e një dhimbjeje”

Poetja dhe shkrimtarja e mirënjohur Irma Kurti prezantohet përpara lexuesit shqiptar me librin e saj më të ri titulluar: “Në pragun e një dhimbjeje”...

EDITORIAL

Kryeministri Edi Rama i mori të gjitha pushtetet!

-PS ka marrë dje nën kontroll pushtetin më të rëndësishëm në një shtet, që është Gjykata Kushtetuese....

FORUM

Kastriot Islami: Reforma e dështuar…

Nga Kastriot Islami Reforma zgjedhore duket se ka dështuar fatkeqësisht pa nisur, sepse mbi të gjitha, Rama s’është...

Mos ji kaq i qetë sot, nesër e ke radhën ti!

Nga Gentjan Hajdari Teksa po ecja rrugëve të Tiranës nuk po më vinte keq për banorët e Astirit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com