E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Autoritetit të Mediave Audiovizive

Etiketim: Autoritetit të Mediave Audiovizive

Kreu i AMA-s kërkesë Kuvendit: Të shkarkohet nga detyra anëtari Zylyftar...

Kreu i Autoritetit të Mediave Audiovizive, Gentian Sala, i kërkon Kuvendit lirimin nga detyra të anërtrit të AMA-s, Zylyftar Bregu. Në shkresën drejtuar kreut të...

AMA: Transmetimi i video-skandalit të nuses me të dashurin, shkelje e...

Përmbajtjet audiovizive duhet të respektojnë dinjitetin njerëzor dhe privatësinë. Kështu nis deklarata e sotme e Autoritetit të Mediave Audiovizive ndaj publikimit të një video-skandali...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com