E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Autoret

Etiketim: autoret

“Na jep 250 mijë euro ose…” Morën peng 23-vjeçarin, arrestohen dy...

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen së kanë marrë peng një 23-vjeçar nga Maqedonia, ndërsa i kanë kërkuar atij një...

Zbulohet shuma e grabitur në autostradë, autorët morën rreth 300 milionë...

Detaje të reja janë zbardhur nga grabitja e ndodhur mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, ku autorë të paidentifikuar morën një shumë të konsiderueshme...

Rrëmbehet një grua, policia jep detajet: Autorët, një burrë dhe dy...

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 16:30 është rrëmbyer një grua në Fushë-Kosovë. Dyshohet se ajo është rrëmbyer nga një mashkull...

I vranë babanë 6 vite më parë, policia zbulon autorët e...

Policia e Shtetit ka identifikuar personat që kanë rrahur dhe më pas kanë plagosur rëndë 26-vjeçarin F. L. mbrëmjen e djeshme në vendin e...

I vidhnin njerëzve varëset e floririt nga qafa, në pranga një...

Një person është vënë në pranga dhe një tjetër është shpallur në kërkim pasi dyshohet se janë autorë të së paku tre vjedhjeve me...

Grabitet banka në Kosovë, autorët qëllojnë me armë drejt policisë

Persona të armatosur grabitën një bankë mëngjesin e sotëm në Shtimë të Kosovës. Policia e Kosovës bën me dije se grabitja ndodhi rreth orës 08:15...

Grabitja – Kapet një nga autorët, i plagosur

Drejtuesja e emisionit Rudina Xhunga në emision “Dritare” në News 24 ka zbuluar se policia ka arrestuar një nga autorët e dyshuar të grabitjes...

Vrasja e Jurgen Kurtit, zbulohen detaje të reja për autorët

Zbulohen detaje nga roli i të arrestuarve për vrasjen e Jurgen Kurtit me 18 mars në rrugën ‘Zef Jubani’, Tiranë. Makina me të cilën...

Tentohet të grabitet bankomati në Kamëz, në kërkim autorët

Tentohet të grabitet bankomati i një banke të nivelit të dytë Në Tiranë. Ngjarja në fjalë ndodhi në "Bulevardin Blu" në Kamëz. Persona të pa...

VIDEO/ Pa maska në kokë vrapojnë pas vrasjes, dalin pamjet e...

ABC News publikon pamjet e dy autorëve të vrasjes në Laprakë, pas kryerjes së krimit. Ata janë dy të rinj, që largohen me vrap...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...