E hënë, Dhjetor 9, 2019
Ballina Etiketimet Automjetet

Etiketim: automjetet

Kolaudimi i dyfishtë i automjeteve, Haxhi: Konstatohen shkelje për peshën

Në terren ka zbritur pajisja, e cila bën kontrollin për frenat, ndriçimin, ndotjen si dhe peshën. Nga verifikimet në terren ka rezultuar se problematikë...

Vlorë, digjen dy automjete gjatë natës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë gjatë natës. Dy automjete janë djegur në rrugën “Veledin Kollozi”. Gazeta Mapo mëson se kemi të...

Automjetet më të vjetra se 10 vjet – Nga 2 dhjetori...

Pas datës 2 dhjetor nuk do të lejohet më importi i makinave që kanë më shumë se 10 vjet që janë prodhuar.  Ky është...

Gjermania planifikon masa të reja automjetet – Alternativat e propozuara për...

Qeveria gjermane po përgatit një paketë të reja masash të kushtueshme për të reduktuar ndotjen nga automjetet diesel. Kancelarja Angela Merkel është nën presion...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...