Ballina Etiketimet Automjete

Etiketim: automjete

Prona dhe automjete – Policia sekuestron rreth 1.5 milionë euro pasuri

Policia e Tiranës në bashkëpunim më strukturat përkatëse ka bërë sekuestrimin e pasurive të luajtshme dhe të paluajtshme të cilat i përkisnin disa shtetasve. Sipas...

Shkup, prezantohen dhjetëra automjete klasike

Në Shkup sot është mbajtur “Skopje Classic Day”, ngjarje ndërkombëtare në të cilën adhuruesit e oldtajmerëve kanë mundësi të shohin mbi 50 automobila dhe...

Përplasen tre automjete në Fier, lëviznin me shpejtësi të lartë

Tre automjete janë përfshirë në një aksident rrugor në rrugën "Jakov Xoxa" në Fier. Nga përplasja e makinave fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por...

Përplasen 3 automjete në Elbasan, ka të plagosur

3 automjete janë përplasur mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës pedagogjike në këtë qytet. Sipas njoftimeve të para, dy persona...

Autobusi s’i bindet policisë, merr përpara tre automjete

Drejtuesi i një autobusi në autostradën Tiranë-Durrës nuk respekton stopin e policit rrugor dhe nga shpejtësia merr përpara tre automjete, duke shkaktuar dëme materiale...

Përplasen dy automjete, dy fëmijë të plagosur dhe një i rritur

Një aksident me pasojë tre të plagosur, midis të cilëve dy fëmijë, ka ndodhur në aksin rrugor Rrogozhinë – Peqin Sipas burimeve të komisariatit të...

Digjen dy automjete gjatë natës në Vlorë

Dy automjete raportohet se janë djegur gjatë natës në qytetin  e Vlorë. Mjetet janë një tip "Toyota" dhe tjetra "Benz". Njëra është djegur në lagjen...

“Forca e Ligjit”, sekuestrohen pasuri të paluajtshme, llogari bankare dhe automjete

Në vijim të punës kundër krimit të organizuar si dhe sekuestrimit të pasurisë që rrjedh nga veprimtaria kriminale, është hapur proçedimi penal i regjistruar...

Falja fiskale, sa automjete u çregjistruan në vitin 2017. INSTAT publikon...

Numri i automjeteve të regjistruara shënoi rënie për herë të parë me 2017 që kur vendi hapi dyert drejt ekonomisë së tregut. Sipas të...

Kakavijë, qindra automjete në radhë prej më shumë se 4 orësh

Radhë të gjata automjetesh janë regjistruar në pikën e kalimit kufitar të Kavaijës me Greqinë. Qindra automjete kanë pritur për më shumë se 4 orë...

EDITORIAL

Presidenti: Koha që të mos mbetemi edhe në vjeshtë!

Presidenti i vendit, Ilir Meta në një reagim publik në Facebook, shkruan se në 13 tetor duhet...

FORUM

Prekja e gazetarëve, fundi i një Kryeministri

Nga Albana Vokshi Gjuha e urrejtjes së Edi Ramës, dhuna e vazhdueshme verbale, psikologjike, institucionale si dhe fizike,...

SPAK-u dhe reforma si PPP-të!

Nga Flamur Vezaj - Te nisesh reformen e drejtesise ketu e 5 vite me pare me modelin e...