Ballina Etiketimet Aurela Hoxha

Etiketim: Aurela Hoxha

“Qetësohuni, s’do ti bëj kurrë më”, Aurela Hoxha e penduar për...

Aurela Hoxhën e kemi parë së fundmi si protagonisten kryesore të videoklipit të fundit të Alban Ramosaj, "Tkom dasht". Është bërë shkak një përshëndetje për...

Dalin pamjet, Aurela Hoxha organizon festën më të çmendur të ditëlindjes

Modelja shqiptare është zhvendosur në Spanjë për një kohë, vend ku ka prezantuar koleksionin e saj të ri me bikini. Aurela Hoxha ka festuar ditëlindjen...

Aurela Hoxha organizon festën e “çmendur’ në Spanjë

Modelja shqiptare është zhvendosur në Spanjë për një kohë, vend ku ka prezantuar koleksionin e saj të ri me bikini. Aurela Hoxha ka festuar...

“Fobi njerëzit që s’janë të bukur”, Aurela sqaron deklaratën

Modelja Aurela Hoxha, pak ditë më parë pohoi në emisionin ‘Pop culture’ në Top Channel se kishte fobi ndaj njerëzve që nuk ishin simpatik....

VIDEO/ Rënia spektakolare e Aurela Hoxhës gjatë xhirimeve

Modelja Aurela Hoxha kohët e fundit ka qenë shumë e angazhuar me fotosesionet e shumta në të gjitha anët e botës. Ajo është shndërruar...

A vazhdon miqësia mes Aurelës dhe Endritit? Fotografi thyen heshtjen në...

Prej javësh përflitet në showbiz-in shqiptar se marrëdhënia e ngushtë shoqërore mes Aurela Hoxha-s dhe Endrit Mërtirit ka marrë fund për arsye të paqarta. Ata...

Revista erotike spanjolle sjell Aurela Hoxhën në një version të hatashëm,...

Revista e njohur spanjolle po e sjell modelen shqiptare me poza të hatashme. Aurela Hoxha është duke realizuar një projekt të ri me një prej...

FOTO/ Aurela Hoxhën e zhvesh ‘Kryevepra e Erotikës’ spanjolle

Pasi i dha fund bashkëpunimit me fotografin e njohur shqiptar, Aurela Hoxha është duke realizuar projektin me një revistë ?Spanjolle. Modelja Aurela Hoxha është zhvendosur...

Aurela Hoxha me kaq shumë stil

Aurela Hoxha ka publikuar një imazh shumë të bukur në llogarinë e saj në “Instagram”. Me shumë stil dhe e bukur, Aurela e shohim në...

VIDEO/ Aurela Hoxha e ‘zjarrtë’ duke tundur të pasmet në një...

Ditëve të fundit Aurela Hoxha ka qenë në fokus të mediave rozë shkak i provokimeve. Pas publikimit të disa fotografive në Instagram ku shihej në...

EDITORIAL

Presidenti francez Macron shpëtoi Ramën, ndërsa Rilindja e masakron

-Si nuk i vjen turp Rilindjes dhe PS-së që janë turr me sulme dhe fyerje ndaj presidentit...

FORUM

Pse nuk protestojmë kur humbet Shqipëria por kur na thërret partia?

Nga Kreshnik Spahiu                                    Sot Opozita shqiptare duhet të ishte në shesh, Sot nacionalistët shqiptar duhet të ishin para...

Alexandër Soros: “Europa duhet të pranojë që vuan nga Albanofobia”,

“Poshtë sipërfaqes, gjallon një paragjykim dhe racizëm ndaj shqiptarëve etnikë në Europën Perëndimore, që nuk mund të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com