E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Aurela gace

Etiketim: aurela gace

Aurela Gaçe vendos që për Halloween të shfaqet tërësisht pa grim

Në vende të ndryshme të botës kjo festë nis ditë më herët dhe përzgjidhet kostumi më i mirë, në trojet shqiptare festa e Halloween...

Pa make-up dhe e djersitur, Aurela Gaçe feston 45-vjetorin e lindjes

Aurela Gaçe është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar. Ajo sot feston ditëlindjen dhe mbush plot 45 vjeçe. Në këtë...

Pas sherrit, pajtohen Aurela Gaçe dhe Endri Prifti

I ftuar në ''Ftesë në pesë'', Endri Prifti tregoi se për të nuk ishte krejt i pamundur pajtimi me Aurela Gaçen dhe mesa duket,...

“26 vite bashkë”, Aurela Gaçe koncert madhështor në Tiranë

Diva e muzikës, Aurela Gaçe do mbajë koncert në Tiranë më 18 shtator. Këngëtarja do performojë live të gjitha këngët e saj që nga fillimi...

Aurela Gaçe bën dedikimin më emocionues për bashkëshortin e saj

Këngëtarja Aurela Gaçe ndan vazhdimisht me ndjekësit e saj në instagram foto nga jeta e përditshme si nga ajo private ashtu dhe profesionale. Këtë të...

Aurela Gaçe hap arkivat e vitit 1995, tregon si ndiqte ‘trendet’...

Përveç vokalit dhe performancave energjike këngëtarja Aurela Gaçe duket se është një ‘hap përpara’ dhe me modën. Ajo ka publikuar gjatë ditës së sotme...

Kërcimi i Aurela Gaçes bëhet i famshëm edhe në Gjermani

Në vitin 2014 Aurela Gaçe ka fituar ‘Këngën Magjike’ me këngën ‘Pa kontroll’ me Yong Zerkën. Kënga u kthye menjëherë në hit dhe sot dëgjohet...

“U prehsh në paqe”, Aurela Gaçe humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka treguar se është ndarë nga jeta një person shumë i shtrenjtë për të. Ka qenë vetë këngëtarja ajo...

Aurela Gaçe: Sot bëjnë paradë ndërsa dje nuk kishin bukë

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Aurela Gaçe është e njohur për thënien e gjërave troç. Ajo herë pas herë publikon postime që kanë të...

“Shkrimi i Grace në lëkurën time”, Aurela Gaçe gdhend emrat e...

Aurela Gaçe ka bërë tatuazh në trup shkrimin e vajzës së saj Grace. Këngëtarja 'gdhendi' emrat e dy vajzave të saj, Grace dhe Abigail, në...

EDITORIAL

Tragjedia e 26 nëntorit. Vasili: 10 pyetje që rëndojnë mbi Edi Ramën

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, në një deklaratë për mediat u shpreh se pasojat e tërmetit të...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...