E shtunë, Gusht 17, 2019
Ballina Etiketimet Aurel bylykbashi

Etiketim: aurel bylykbashi

Hakmarrje e Edi Ramës? Bllokohet hoteli i ish-deputetit Aurel Bylykbashi

Bllokohet hoteli  në pronësi të ish-deputetit dhe kryetarit të PD-së në Elbasan, Aurel Bylykbashi. Kryeministri Rama ka publikuar foton e hotelit të bllokuar gjatë...

Aurel Bylykbashi i shkruan Ramës: Unë e di.., burgu më pret!!...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Aurel Bylykbashi i ka shkruar një letër kreut të qeverisë Rama. Ai në një shenim në faqen e tij në...

Procedohet penalisht ish-deputeti i PD

Policia e Elbasanit, bën me dije se ka nisur procedim penal në gjendje të lirë për kryetarin e Partisë Demokratike dega Elbasan dhe ish-deputetin,...

“Do ketë vëllavrasje”, flet Aurel Bylykbashi: Vota e shqiptarëve grabitet

Ish-kreu i PD në Elbasan, i cili u ndalua pas deklaratës “Le të ketë vëllavrasje më datë 30 qershor” tha se nuk tërhiqet nga...

Shoqërimi i Bylykbashit, Shehu: S’do ishte çudi ta çonin në Spaç

Tritan Shehu, ish-deputeti i PD thotë se shoqërimi i ish-kreut të PD-së Elbasan është i turpshëm dhe nuk ndodh në asnjë vend të botës....

Rama e Lleshaj vijojnë kërcënimet e opozitës, kreu i PD Elbasan...

Qeveria nuk heq dorë nga kërcënimet, presionet apo intimidimi i përfaqësuesve të opozitës të cilët shprehen publikisht kundër mbajtjes së zgjedhjeve "moniste" në 30...

FOTO/ Elbasani në protestë

Këto janë disa nga fotot e nisjes së protestuesve nga Elbasani. Sipas kryetarit të PD-së së kësaj dege, z.Aurel Bylykbashi, nga Elbasani u nisën rreth 1700 protestues. Nisja e...

EDITORIAL

Valdrin Pjetri iku, kurse Rama mbeti në klasë. Opozita gati për përballje

Valdrin Pjetri u tërhoq dje nga marrja e detyrës së kryebashkiakut të Shkodrës, natyrisht me votimet partiake...

FORUM

Shkullaku: PS, një parti e madhe që është kthyer gati në kope

Rasti i Valdrin Pjetrit në Shkodër konfirmoi sërish një fenomen të denoncuar nga media e opozita prej...

Mëngjeset me Tos Baxhakun, tek Bar “West”!

Nga: Alfred Peza Mëngjeset e shumë viteve të mia të para në gazetari, do të ishin më të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com