Ballina Etiketimet Audrey Glover

Etiketim: Audrey Glover

Drejtuesja e vëzhguesve të OSBE-ODIHR, takim me Ramën në selinë e...

Drejtuesja e vëzhguesve të OSBE-ODIHR, Audrey Glover, ka mbërritur në selinë e Partisë Socialiste, pak çaste më parë. Zyrtarja e lartë e OSBE po zhvillon një takim...

Britanikja Audrey Glover në krye të misionit të ODIHR

Opozita është duke u përgatitur për protestën e radhës duke ngulmuar se nuk do të marrë pjesë në zgjedhjet e 30 Qershorit me Edi...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com