Ballina Etiketimet Atletico Madrid

Etiketim: Atletico Madrid

Atletico i falet Moratës ndaj Leverkusenit, Dinamo barazon në Ukrainë (VIDEO)

Atletico Madrid ka marrë një fitore shumë të vuajtur 1-0 ndaj Leverkusenit, por shumë të rëndësishme në javën e tretë të Champions League. Heroi i...

Simeone i “pangopur”, kërkon edhe Edinson Cavanin

Atletico Madrid gjatë verës bëri një merkato të fuqishme duke afruar Joao Felix për shifrën e 126 milionë eurove, por kjo duket se nuk...

Atletico pranon ofertën e Milanit, por gjithçka varet nga Andre Silva

Andre Silva po bllokon merkaton e Milanit në hyrje, kur kanë mbetur edhe 12 ditë nga mbyllja e saj. Pasi dështoi të transferohej te...

Bale shfaqet më i lumtur se Atletico Madrid nga rezultati, ja...

Reali i Madridit u turpërua me rezultatin e thellë 7 – 3 nga Atletico Madrid. Por humbja e thellë që pësoi  “Los Blancos”  nuk ia...

VIDEO/Atletico degjeneron Realin, i shënon 7 gola, Costa “poker”

Real Madrid përjeton makthe në tokën Amerikane. Atletico e çmonton në derbi duke i shkaktuar humbjen më të thellë në historinë e kësaj përballje. Ekipi...

Barcelona arrin akordin me Griezmann, ja sa do të përfitojë francezi

Barcelona dhe Atletico Madrid duket se kanë gjetur gjuhën e përbashkët për transferimin e Antoine Griezmann, teksa pas 1 korrikut klauzola e tij do...

10 transferimet më të shtrenjta në histori, Joao Felix renditet i...

Joao Felix është blerja më e re e Atletico Madridit, për 126 milionë euro. Kjo duket një shumë e madhe për një 19-vjeçar si...

ZYRTARE/ Talenti i Realit transferohet te Atletico Madrid

Marcos Llorente është futbollisti më i ri i Atletico Madrid. “Loc Colchoneros” kanë arritur akordin për transferimin e tij në rivalët e tyre, për...

Foto/ Kapiteni i kryeqytetasve në pritje të ëmbël, do të bëhet...

Kapiteni i Atletico Madrid, Koke dhe e dashura e tij, Beatriz Espejel janë në një pritje të ëmbël. Çifti është në pritje të një...

Juventus-Atletico Madrid, Jose Mourinho bën parashikimin e tij (VIDEO)

Sonte në mbrëmje Juventus do të tentojë përmbysjen e madhe ndaj Atletico Madrid pasi është mundur 2-0 në ndeshjen e parë. Në prag të...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

Petrit Vasili: Konçesionet ose KÇK-ja e Edit!

Nga Petrit Vasili (Nënkryetar i LSI) Edi Rama sot tha me gezim dhe vendosmeri sa qindra milion do...

Gjekmarkaj: Tri lajme të këqija pas tërmetit

Nga Agron Gjekmarkaj Para se të ndodhte kjo fatkeqësi natyrore, që mori shumë jetë njerëzish, duke lënë pas...