Ballina Etiketimet Atletet

Etiketim: atletet

Nike, sjell në treg atletet të cilat mund t’i komandoni, nëpërmjet...

Nike, sjell në treg atletet Adapt Huarache, të cilat janë një ridizajnim i modelit origjinal Nike Huarache, i lançuar për herë të parë në...

Magjia e sodës dhe uthullës

Përbërësit magjikë që na ndihmojnë të mbajmë të pastra dhe të bardha atletet dhe kepucët i kemi në kuzhinën tonë. Tashmë uthulla dhe soda bikarbonad...

Ktheni atletet tuaja si të reja, videoja që ju tregon trukun...

Të gjithë adhuruesit e veshjeve sportive dhe mbi të gjitha atleteve tashmë nuk do të shqetësohen për krijimin e vijave në to. Vijat aq...

“Ultra III”, atletet e para në botë të bëra nga algat

Këto që shihni në foto janë këpucët e para në botë të bëra nga algat e detit. Quhen “Ultra III” dhe janë atlete që...

Ja ç’ mund të bëni me pastën e dhëmbëve (FOTO)

Përveç larjes së dhëmbëve, pasta mbetet një produkt që mund të përdoret shpesh në shtëpi, mund të jetë një dedergjend më i dobishëm. Ja disa prej...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com