E hënë, Dhjetor 9, 2019
Ballina Etiketimet Athina zyrtare

Etiketim: Athina zyrtare

JO-ja për negociatat/ Athina me sytë nga Tirana dhe Shkupi

Athina zyrtare ndjek me shqetësim dhe vëmendje zhvillimet politike në Shqipëri dhe sidomos në Maqedoninë e Veriut pas vendimit të samitit të lartë të...

Athina do t’i propozojë Shkupit një marrëveshje paketë

Athina zyrtare po përgatit një marrëveshje paketë që do t’i propozohet Shkupit brenda muajit të ardhshëm. Kështu ka deklaruar ministri i Jashtëm grek, Nikos...

Në prag të vizitës së Erdogan, operacion anti-terrorizëm në Greqi, 9...

Para vizitës së Presidentit të Turqisë, Rexhep Taip Erdogan, Athina zyrtare duket se ka marrë masa të rrepta sigurie. Në kuadër të këtyre masave mediat...

Modeli i ri i Seat “mbetet” pa emër për shkak të...

Ndonëse kishte paralajmëruar se më 15 tetor do të njoftonte emrin e modelit të ri SUV, prodhuesi spanjoll ka shtyrë ceremoninë solemne ku zyrtarisht...

E rëndë, Athina Zyrtare: Opinioni publik po çorientohet nga problemi i...

Ndërsa IKMT u ka dorëzuar banorëve të Himarës njoftimet për lirimin e banesave që preken nga projekti i rikualifikimit urban, Athina zyrtare ka reaguar...

Reagimi – Athina për gurët e Çamërisë në sheshin “Skënderbej”: Irredentizëm...

Athina zyrtare ka reaguar me vonesë për vendosjen e gurëve nga Çamëria në sheshin Skënderbej, që u inaugurua para pak ditësh në Tiranë. Në një...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...