E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Atentat

Etiketim: atentat

Atentat shqiptarit në Greqi, pritë nga dy persona me motor

Atentat shqiptarit në Greqi. Mediat greke shkruajnë se ngjarja ka ndodhur në Mikonos të Greqisë, nderkohë që shqiptari, emri i të cilit nuk behet...

Atentat me silenciator në Shkodër, arrestohet 30- vjeçari i shpallur në...

Është vënë në pranga S.D 30 vjeç, i akuzuar për atentatin me silenciator ndaj S.M në 26 dhjetor të vitit 2016, ku ky i...

Parandalohet një atentat kundër ambasadës së SHBA në Belgjikë

Një belg i dyshuar se kërkonte të zhvillonte një sulm kundër ambasadës amerikane në Bruksel u arrestua dje, njoftoi prokuroria federale belge. “I dyshuari u...

Atentat ndaj 30 vjeçarit në Tepelenë

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tepelenë. Ngjarja ka ndodhur në kthesën e  fshatit Turan ku automjeti i drejtuar...

Zbulohet shënjestra e atentatit në Vlorë

Dalin detaje të reja nga përplasja me armë zjarri. Një atentat është shënuar në qytetin e Vlorës, ku një person ka mbetur i plagosur, krejt...

Atentat në Shkodër, ekzekutohet 35-vjeçari/ EMRI

Një 35-vjeçar është ekzekutuar më armë zjarri në Shkodër. Ngjarja u regjistrua pasditen e kësaj të mërkure (20 mars) në fshatin Grudë, tek vendi...

Atentat në Shkodër, ekzekutohet 35-vjeçari

Një 35-vjeçar është ekzekutuar më armë zjarri në Shkodër. Ngjarja u regjistrua pasditen e kësaj të mërkure (20 mars) në fshatin Grudë, tek vendi...

Detaje/ Kush është boksieri i grupit “Bajri” i kapur dje, atentati...

Detaje të reja zbulohen për anëtarin e grupit famëkeq “Bajri” të Shkodrës, Nelson Hysën, i cili u arrestua një ditë më parë në kuadër...

Athinë, atentat me armë dy shqiptarëve

Dy shqiptarë raportohet se janë sulmuar me armë zjarri një ditë më parë në Greqi. Ngjarja ka ndodhur në Ambelokipi të Athinës, në kryqëzimin...

Atentat me armë, i riu shqiptar në koma

Një i ri shqiptar është qëlluar mbrëmjen e sotme me armë. Ngjarja ka ndodhur në Napoli, ndërsa ai ka marrë plagë të rënda. Ndaj tij është...

EDITORIAL

Presidenti në Pezë: Të lemë interesat afatshkurtëra dhe të bashkohemi për Kombin

Nga Peza ku sot u festua 77 vjetori i Konferencës së Pezës, Ilir Meta dha një mesazh...

FORUM

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...

Andi Bushati: “Hap frigoriferin dhe shiko Ramën”, strategjia e normalizimit të vesit

Nga Andi Bushati - Kushdo që i ka hedhur një sy të vëmendshëm mediave të kësaj të hëne,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com