E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Astrit Patozi

Etiketim: Astrit Patozi

Astrit Patozi: Nuk duhet të korrim kanabisin, por qeverinë

Nga Astrit Patozi/Edhe sikur mos t'i kishte ato problemet e rënda me të drejtat e njeriut, me cënimin e privatësisë apo shkelje të tjera...

Kur kishim rend nuk kishim ministri, tani që kemi ministri, nuk...

Nga Astrit Patozi/U bë një kohë e gjatë duke kërkuar të gjej një gjë të mirë, që bën kjo qeveri, për ta thënë me...

Astrit Patozi: PD nuk mund tu përgjigjet bandave të qeverisë me...

Deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi, në mbledhjet e sotme të grupit parlamentar ka deklaruar se PD-ja duhet të ketë një strategji të qartë...

Astrit Patozi: Shqipëria, si dekor për selfiet e Edi Ramës

Nga Astrit Patozi Në fakt, nuk jam anëtar i komisionit të Veprimtarive Prodhuese, por kjo nuk besoj se është pengesë për të qenë i ndjeshëm...

Debatet në PD, Berisha largohet nga mbledhja

Mbledhja e sotme në grupin parlamentar të PD ka sjellë debate të ashpra dhe tension mes deputetëve. Pas refuzimit që PD i bëri propozimit të...

Debate të forta në PD, Patozi e Bregu kundër Berishës për...

Pas refuzimit të variantit të fundit për reformën në drejtësi të mbështetur nga SHBA dhe BE në PD ka pasur debate lidhur me raportin...

Sikur e kam para syve lirimin e Shullazit

"Sepse gjithcka është rrjedhojë logjike e rrënimit dramatik të sistemit tonë, ku forca e pushtetit dhe pushteti i “të fortëve” i kanë zhdukur kufinjtë...

Astrit Patozi: Kongresi legjitimoi marrëzinë e fundit të Ramës

Nga Astrit Patozi - Ashtu sic pritej, kongresi i socialistëve e legjitimoi marrëzinë e fundit të kryeministrit. Lajmi është se zyrtarisht Edi Rama i ka...

Astrit Patozi: Rithemelim Republike, nevojitet një shkundje e fortë shoqërore

Intervistoi: Albina Gjergji “Qeveria e Edi Ramës po gabon gati në gjithçka”. Ky është vetëm një nga përfundimet, në të cilat deputeti i Partisë Demokratike,...

Patozi: Jam kundër afrimit me LSI. Ja ku po gabon PD

Ish-­kryetari i Grupit Parlamentar të PD-­së, Astrit Patozi, e sheh si vetëvrasje politike një koalicion të mundshëm të Partisë Demokratike me Lëvizjen Socialiste për...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...