E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Astrit Patozi

Etiketim: Astrit Patozi

Patozi reagon për zyrat e partisë së tij: Ambienti që na...

Kreu i Partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi ka reaguar për vendimin e qeverisë “Rama” që i jep kësaj partie ambiente dhe zyra për ushtrimin...

Patozi: Opozita nuk është pronë ose leje ndërtimi

Kreu i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi ka reaguar për incidentin e të rinjve me Rundina Hajdarin sot në Shkodër. Indirekt Patozi sulmon kreun...

Patozi: Gati të bashkëpunoj me Bashën

Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, thotë se është i gatshëm të bashkëpunojë me Partinë Demokratike. Kur u pyet se si do të vepronte...

Patozi ironizon Ramën: Oh sa mirë me qenë “Rilindas”

Drejtuesi i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka ironizuar kryeministrin Rama për rastet e përfshirjes së kryebashkiakëve në krime të ndryshme dhe nuk merret përgjegjësi...

Patozi: Zgjedhjet ishin më të këqija se ato që përshkruhen në...

Ka vetëm një mënyrë për të "fituar" prej raportit të OSBE/ODIHR-it Nga Astrit Patozi - Zgjedhjet e 30 qershorit ishin edhe më të këqija, se sa...

Raporti i OSBE/ODIHR, qeveria asnjë ditë më shumë në pushtet

Nga: Astrit Patozi Zgjedhjet e 30 qershorit ishin edhe më të këqija, se sa ato përshkruhen në raportin përfundimtar të OSBE/ODIHR-it. Këtu nuk ka ndonjë...

Astrit Patozi: Për ata që presin “mrekullinë” e shtatorit

Nga Astrit Patozi - Nuk mbahet mend sa vite u bënë që në vjeshtë premtohen të ndodhin zhvillime të papara politike, për të cilat flitet...

Patozi: Për çfarë shërbejnë “heronjtë” e fundit të dekriminalizimit?

Nga Astrit Patozi - Dekriminalizimi ka qenë që nga fillimi një ligj poshtërues për vendin, i cili kishte shkak dhe pasojë kryesisht vesin e “Rilindjes”...

Farsa e “rilindjes” me ndëshkimin publik të Kokëdhimës së Qeparoit!

Nga Astrit Patozi Farsa e "rilindjes" me ndëshkimin publik të Kokëdhimës së Qeparoit! Të vjetrit thonin që qeveria e kap lepurin me qerre. Edi Rama ka...

Patozi “shigjeton” Bashën: Ç’punë ke ti me zgjedhjet?

Kreu i partisë “Bindja Demokratike” Astrit Patozi ka shigjetuar kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Bashën, të cilit i kujton se nuk ka asnjë lidhje...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...