E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Astrit Patozi

Etiketim: Astrit Patozi

Patozi: Marrëzia e PS, ndryshim i Kushtetutës për të kufizuar kompetencat...

Nga Astrit Patozi - Në këtë vend nuk mund të thuash asnjëherë që e keqja ka prekur fundin, ndaj edhe asgjë nuk mund të...

Pse të mos kemi 3 Gjykata Kushtetuese?

Nga: Astrit Patozi PSE TË MOS KEMI 3 GJYKATA KUSHTETUESE? Hahaha. Çfarë shteti qesharak! Kishim dy vjet pa Gjykatë Kushtetuese fare, kurse tani, me sa duket,...

Astrit Patozi: Për tifozët dhe armiqtë qesharakë të Merkel-Macron

Nga Astrit Patozi - Nuk duhet ta bastardojmë kurrësesi refuzimin e BE për hapjen e negociatave me Shqipërinë, duke e trajtuar si ndeshje futbolli, ku...

Patozi: Koha i dha të drejtë Ilir Metës. Ndryshimi i Kushtetutës...

Ish-nënkryetari i PD-së, Astrit Patozi, deklaron se koha i dha të drejtë Ilir Metës, kur në vitin 2008 hyri në grevë urie dhe kundërshtonte...

Patozi reagon për zyrat e partisë së tij: Ambienti që na...

Kreu i Partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi ka reaguar për vendimin e qeverisë “Rama” që i jep kësaj partie ambiente dhe zyra për ushtrimin...

Patozi: Opozita nuk është pronë ose leje ndërtimi

Kreu i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi ka reaguar për incidentin e të rinjve me Rundina Hajdarin sot në Shkodër. Indirekt Patozi sulmon kreun...

Patozi: Gati të bashkëpunoj me Bashën

Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, thotë se është i gatshëm të bashkëpunojë me Partinë Demokratike. Kur u pyet se si do të vepronte...

Patozi ironizon Ramën: Oh sa mirë me qenë “Rilindas”

Drejtuesi i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka ironizuar kryeministrin Rama për rastet e përfshirjes së kryebashkiakëve në krime të ndryshme dhe nuk merret përgjegjësi...

Patozi: Zgjedhjet ishin më të këqija se ato që përshkruhen në...

Ka vetëm një mënyrë për të "fituar" prej raportit të OSBE/ODIHR-it Nga Astrit Patozi - Zgjedhjet e 30 qershorit ishin edhe më të këqija, se sa...

Raporti i OSBE/ODIHR, qeveria asnjë ditë më shumë në pushtet

Nga: Astrit Patozi Zgjedhjet e 30 qershorit ishin edhe më të këqija, se sa ato përshkruhen në raportin përfundimtar të OSBE/ODIHR-it. Këtu nuk ka ndonjë...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!

Nga Luan Rama* - Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen...

Reformë e denjë për gishtin e Boschart

Nga Ylli Manjani - Shihni me vemendje se për çfarë reforme zgjedhore po zihen. Halli më i madh...