Ballina Etiketimet Asambleja

Etiketim: asambleja

Ndërpritet transmetimi i Asamblesë, mungon sinjali prej 30 minutash

Prej rreth 30 minutash është ndërprerë sinjali i Asamblesë së Përgjithshme të FSHF që po mbahet në Durrës. Ngjarja ka ndodhur kur përfaqësues i...

Zbulohet lista e 66 delegatëve që do të zgjedhin presidentin e...

Në listën e delegatëve me të drejtë vote për zgjedhjet e 7 shkurtit ka emra biznesmenësh, kryetarë bashkish, të majtë, të djathtë, por edhe...

LIVE/Nis asambleja e PS-së, Rama bën analizën e 100 ditëve

Ka nisur Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste, ku po bëhet raportimi për 100 ditët e para të qeverisjes ''Rama 2'', si dhe prezantimi i...

PS mbledh Asamblenë, analizohet puna e 100 ditëve të para

Kryeministri Edi Rama sot do të mbledhë Asamblenë e PS-së, ku do të bëhet analiza e qeverisë së 100 ditëve të para. Axhenda e...

100 ditëshi i parë i qeverisë, Kryeministri Rama: Pastrim, shërbim dhe...

Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar se në 100 ditët e para të qeverisë do të duhet të bëhet një pastrim i administratës nga punonjës...

Asambleja e PS, Rama: Bashkëqeverisja me qytetarët, sfidë e vështirë

Gjatë fjalës së tij para Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste, Kryeministri Edi Rama e ka cilësuar një forcë të re politike bashkëqeverisjen e PS...

Zgjedhjet e 18 qershorit, nis punimet Asambleja Kombëtare e PS-së (Ndiqeni...

Partia Socialiste ka mbledhur sot Asamblenë Kombëtar, në të cilën po diskutohet për përgatitjen e fushatës elektorale për zgjedhjet e 18 qershorit. Asambleja e zgjeruar...

Stefan Çipa zëvendëson Kokëdhimën si si sekretar për Emigracionin

Asambleja e Partisë Socialiste ka zëvendësuar Koço Kokëdhimën si sekretar për Emigracionin dhe Reformën Strukturore, duke vendosur në vend të tij Stefan Çipën. Gjatë mbledhjes...

Në 23 dhjetor do të zhvillohet mbledhja e Asamblesë Kombëtare të...

Në datën 23 dhjetor do të zhvillohet mbledhja e Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste. Në këtë mbledhje do të diskutohet bilanci politiko-administrativ i vitit...

Mungesa e Blushit në Asamble Rama: Nuk e di, s’me ra...

Në mbyllje të punimeve të Asamblesë së Partisë Socialiste, Edi Rama ka bërë një koment të shkurtër në interes të gazetarëve. I pyetur nëse...

EDITORIAL

Edi Rama duhet të përgjigjet për Vorën

Prej gati një jave, Agim Kajmaku, fituesi i votimeve jo normale në Bashkinë e Vorës është në...

FORUM

DW: Samiti i G7-s errësohet nga konflikti tregtar SHBA-Kinë

Nga DW/ Në Biarritzin francez takohen në fundjavë (24-25.08) kryetarët e shteteve e qeverive të 7 vendeve më...

Milionat që Shqipëria e varfër u fal miliarderëve

Nga Klodian Tomorri - Milionat qe Shqiperia e varfer u fal miliardereve Jahti 400 milione dollaresh i Emirit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com