Ballina Etiketimet Asambleja Kombëtare

Etiketim: Asambleja Kombëtare

PS mbledh sot Asamblenë Kombëtare, ja 12 pikat e axhendës

Partia Socialiste mbledh sot Asamblenë Kombëtare. Ashtu si u njoftua zyrtarisht pas mbledhjes se Kryesise, ne mbledhjen e sotme pritet të kemi ndryshime në...

Asambleja Kombëtare e PS-së mblidhet më 7 tetor, zbardhet axhenda. Ministra...

Asambleja Kombëtare e PS-së mblidhet të shtunën më 7 tetor nën drejtimin e nënkryetarit të PS Gramoz Ruçi. Lidhur me axhendën e Asamblesë ku do...

EDITORIAL

BIRN: Dosja e Dibrës u transferua nga Arta Marku

Dosja voluminoze e manipulimit të dyshuar të votave në Dibër ka bërë pingpong mes Prokurorisë së Krimeve...

FORUM

Sesi funksionon Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e tregon lokal “Panorma”

Nga  Kim Mehmeti - Nuk besoj te ketë në Maqedoni ndonjë qytetarë të moshës madhore, i cili të...

Lubonja: Rama, më i rrezikshëm se Mihali

Analisti Fatos Lubonja ka komentuar në rubrikën “Opinion”, në “News 24”, dy çështjet më të “nxehta” të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com