Ballina Etiketimet Asamble

Etiketim: Asamble

Zbardhet agjenda e Asamblesë së PS-së, analizë e 30 qershorit dhe…

Është zbardhur axhenda që do të ketë mbledhja e nesërme e Asamblesë së Partisë Socialiste, ku fjalën kryesore dhe hyrëse do ta mbajë kryeministri...

Zgjedhjet lokale/ Drejtuesit e PS që dështuan me anëtarësimet e reja

Tabela e performancës, degët e PS me numrin më të ulët dhe të lartë të anëtarësimeve të reja, objektivi parashikon 30 mijë anëtarë të...

Edi Rama: Sipas sondazheve PS nuk ka nevojë të bëjë më...

Nga Edi Rama (Fjala e Kryeministrit dhe Kryetar i Partisë Socialiste në Asamblenë Kombëtare të PS-së) Duke dëgjuar me radhë të gjithë parafolësit, opinionit publik mund...

PS mbledh Asamblenë ne 7 tetor prezantohen zv/ministrat e rinj

Partia Socialiste do të mbledhë Asamblenë Kombëtare në datë 7 tetor, ku do të prezantohen zv/ ministrat e rinj të kabinetit qeveritar. Gjithashtu në Asamble...

Përgatitjet për fushatën elektorale, PS mbledh të dielën Asamblenë Kombëtare

Partia Socialiste mbledh të dielën në datë 2 prill, në orën 9:30, Asamblenë Kombëtare në pallatin e sportit “Asllan Rusi” ne kryeqytet, për përgatitjet...

Kriteret e kandidimit në listat e PS, miratimi në Asamble

Partia Socialiste do të mbledhë në 2 prill Asamblenë Kombëtare e cila do të miratojë kriteret specifike për përpilimin e listës me 140 kandidatë...

Rama dyfishon pagesën e anëtarësimit për të rinjtë dhe pensionistët e...

Partia Socialiste pritet të miratojë ditën e shtunë në mbledhjen e Asamblesë Kombëtare një sërë vendimesh dhe mes tyre do të miratohet dhe kuotizacionin...

Emrat e Kryesisë së re të PS

Asambleja e Përgjithshme e Partisë Socialiste zgjodhi sot anëtarët e rinj të kryesisë së saj. Pas votimit për kandidatët meshkuj u zgjodhën 12 anëtarët e...

EDITORIAL

Turizëm apo dajak shqiptar?! A ka më “mihal” të tjerë nëpër Shqipëri?

-Skena si ajo e videos që u publikua dje, ku pronari i restorantit terrorizon turistët si në...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com