E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Artur Zheji

Etiketim: Artur Zheji

Bomba e përgjimeve, paska faj Prokuroria?

"Kokëulur dhe nën urdhrat e tij. E pra, për çfarë sistemi drejtësie do të diskutohet në Kuvend? Edhe në qoftë se Berisha vazhdon të...

Në duart e Lulëzim Bashës

Nga Artur Zheji Duket se zonja Nuland, e ka tejkaluar edhe Ambasadorin Lu, edhe mesazhet e kriptuara diplomatike, të cilat, bien në një mënyrë ose...

‘Video e seksit’, Mentor Kikia hedh në gjyq Artur Zhejin

Mbrëmë në studion e “Opinion” në "TV Klan" Artur Zheji tha se ka parë sekuenca të videos së një zyrtari të lartë në momente...

Përse e kërkon Rama, një bazë të NATO-s në Shqipëri?

"Kështu që këto deklarata të Ramës, për një vijë ndarëse dhe mbrojtëse ndaj ekspansionit rus në Ballkan, nëse nuk do të mbeten në rrafshin...

Requiem: “Trëndafilja e kokoshkave”

"Gratë e bossave të këtyre kompanive, të kenë para, që të blejnë plackën e tyre të zemrës pa teklif edhe për të mbajtur me...

Mëkati i Doktor Berishës

"Edhe unë do të doja të kisha një armë në shtëpi. Dhe nëse do të kishte një ligj që do të më lejonte, do...

Mosbesimi, ende e vetmja rrugë e mbetur

"Nuk kemi prova që ta themi, paraja e madhe shumëmilionshe në euro, qarkullon në korridoret e veta misterioze, ku Tatimet rrinë larg apo nuk...

Requiem për muzikën e humbur të ca qenieve

Esse Nga Artur Zheji- Duke lexuar e rilexuar kolegët që shkruajnë, por edhe ata që na ndjekin e na komentojnë, gjë të cilën e bëj përditshmërisht,...

EDITORIAL

Analisti shpërthen “bombën”: Jo vetëm djegie e Parlamentit, por dhe vrasje për trazira me 8 qershor

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me dokumentin e SHISH, ku...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com