E hënë, Shtator 16, 2019
Ballina Etiketimet Artur Zheji

Etiketim: Artur Zheji

Artur Zheji: Sfida e shqiptarëve; “Vetvetja!”

Nga Artur Zheji - Kam patur kohë të mendohem gjatë, apo të mendohem asfare, duke shijuar kënaqësinë e mosmendimit, por thjesht një kundrues e vëzhgues… Është...

Zheji paralajmëron dorëheqjen e Ramës: Dakordësi në nivele të larta dhe...

Analisti dhe drejtuesi i emisionit "360 Gradë" në RTV Ora, Artur Zheji, deklaroi se po përgatitet dorëheqja nga Rama. Zheji tha se do të ketë...

“Lëreni ish-Piktorin, të mbarojë pikturën e tij të Ferrit…”

Nga Artur Zheji I do zgjedhjet lokale më 30 qershor. Vetëm dhe rrethuar bollshëm, me zarat, zarushat, larushat dhe larot e tij pas, ca peshq...

Artur Zheji: Rama, grusht shteti?!

Kryeministri është këto orë në shkumëzim të plotë. Ka plotësisht të drejtë ay, shahisti, që mburrej deri dje: “se ishte tre lëvizje para!” kundrejt...

Rezoluta e PS për vendimin e Metës, Zheji: Jemi një vend...

Moderatori i emisionit “360 Gradë” në RTV Ora, Artur Zheji teksa përmendi rezolutën e PS-së, votuar ditën e sotme me 100 vota pro për...

Artur Zheji: Burimet më thonë se janë përdorur armë në protestë

Një protestues i plagosur në këmbë me plumb raportohet ne studiot e "Ora News". Artur Zheji thotë se një burim i tij ja thotë këtë...

Zheji paralajmëron veprime të forta opozitare

Analisti dhe moderatori i emisionit “360 gradë”, Artur Zheji tha se opozita nuk ka pse të bjerë në kurthin e kryeministrit Edi Rama. Në...

Dhunohet me shkop gome nga forcat speciale Sait Dollapi (VIDEO)

Dhunohet me shkop gome nga forcat speciale anetari i Kryesise se PD Sait Dollapi, i cili pasi eshte sulmuar egersisht nga forca te shumta policie,...

Rama dhe Thaçi e “shesin” Kryeministrin e Kosovës

Nga Artur Zheji Në takimet pa kamera dhe kokë më kokë, aty ku marrin jetë vendimet apo zhgënjimet e mëdha, Ramush Haradinaj, jo vetëm që...

“Thikat” që hëngri Haradinaj në Berlin, Rama dhe Thaçi e “shesin”...

Nga Artur ZHEJI Në takimet pa kamera dhe kokë më kokë, aty ku marrin jetë vendimet apo zhgënjimet e mëdha, Ramush Haradinaj, jo vetëm që...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com