Ballina Etiketimet Artur Gaxha

Etiketim: Artur Gaxha

Myftaraj: Gjyqtari Gaxha, pronar i tre apartamenteve në ish-Bllok

Emisioni “Ju flet Moska” i Kastriot Myftaraj vijoi edhe mbrëmjen e sotme me vettingun e gjyqtarit të gjykatës së Apelit në Tiranë, Artur Gaxha. Kësaj...

EDITORIAL

Presidenti: Koha që të mos mbetemi edhe në vjeshtë!

Presidenti i vendit, Ilir Meta në një reagim publik në Facebook, shkruan se në 13 tetor duhet...

FORUM

Andi Bushati: Gënjeshtra e padobishme e 13 tetorit

Nga Andi Bushati Opozita po bie pre e bestydnisë naive sipas së cilës mashtrimi i pushtetit mposhtet me...

Fjalimi i vitit 1999: George Soros ishte kundër çlirimit të Kosovës nga Serbia

Manjati i majtë, udhëheqësi shpirtëror i Edi Ramës dhe rilindësve të tjerë në Shqipëri ka qenë kundër...