Ballina Etiketimet Artur bushi

Etiketim: artur bushi

EMRAT/ “Zbuluan parcelën me kanabis të Artur Bushit, policia fsheh krimin...

Disa të arrestuar, mes tyre edhe një polic për shkak se zbuluan një parcelë me kanabis që i përkiste kreut të bashkisë së Krujës,...

19 shpërthime me tritol në Fushë-Krujë/ Denoncimi: Pas tyre qëndron kryetari...

19 raste të shpërthimeve me tritol kanë ndodhur në qytetin e Fushë-Krujës që nga fillimi i këtij viti. Denoncimi bëhet nga një qytetar, që ka...

Mbërrin në prokurori Artur Bushi

Ka mbërritur në Prokurorinë e Tiranës kryebashkiaku i Krujës, Artur Bushi. Kryebashkiaku pritej në prokurori që në orën 10:00. Bushi është thirrur për t’u pyetur për...

”Xhisiela”, Artur Bushi në prokurori

Në orën 10:00, kryetari i Bashkisë së Krujës, Artur Bushi do të mbërrijë në Prokurorinë e Tiranës, ku është thirrur për t’u pyetur për...

PD: Policia fshiu kamerat e sigurisë në Fushë Krujë

Partia Demokratike akuzon ministrinë e Brendshme dhe policinë e shtetit se kanë urdhëruar fshirjen e kamerave të komisariatit të Fushë Krujës të cilat kishin...

U përmend nga oficeri Nuhu, reagon Artur Bushi: Nuk isha në...

Një ditë pas denoncimit të oficerit të Krujës, ku përmendet edhe kreu i bashksië së Krujës, ka ardhur reagimi i Artur Bushit. Në një...

U kap me 190 kg drogë/ Denoncimi: U arrestua pasi refuzoi...

“Arrestimi i 42-vjeçarit Artan Kraja nga policia, erdhi pasi për mosdakortësi pazari, ai nuk pranoi t’ia shesë lënën narkotike një të afërmi të kryebashikut...

“Kush është zyrtarja që pagoi 10 mijë euro për të mos...

Ish- kryeministri Sali Berisha ka publikuar në “Facebook” mesazhin e një qytetari dixhital i cili denoncon një emision investigativ për gjobëvënie. Sipas qytetarit, drejtoresha...

Dekriminalizimi, Artur Bushi del i pastër

Prokuroria e Përgjithshme e ka certifikuar si të pastër kryetarin e bashkisë së Krujes, Artur Bushi për të cilin 7 muaj më parë u...

Basha: Droga e Artur Bushit në Krujë u kap falë punës...

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pas operacionit të policisë në Krujë, ku u sekuestruan 1.2 tonë kanabis në fshatin Derven. Basha deklaron...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com