Ballina Etiketimet Artistet

Etiketim: artistet

Nga Andet amerikane në Shkodër, artistët që po i japin gjallëri...

Kanë udhëtuar nga Ekuadori për në Shqipëri dhe janë vendosur në qendër të Shkodrës. Prej 1 jave gjallërinë e qytetit e kanë ndryshuar me muzikën...

“Do t’iu fëlliqim fare”, Ermal Mamaqi i nxjerr “të palarat” artistëve

Janë të rralla rastet kur shohim bashkë shumë prej artistëve shqiptarë në të njëjtin emision. Por duket se Ermal Mamaqi ia ka dalë të bëjë...

E pazakontë/ Kolegji në Angli me 370 studentë nga e gjithë...

Jo vetëm artistët, sportistët dhe vipat shqiptarë na bëjnë të ndihemi krenar, pasi janë studentët tanë të shkëlqyer që studiojnë në kolegjet dhe universitetet...

Protestës në Unazë i bashkohen artistët: Rama do hajë kokën

Në ditën e 17 të protestës së tyre, banorëve të zonës së ‘Astirit’ të cilët preken nga projekti i Unazës së Re u janë...

Teatri, artistët letër të hapur Komisionerit Johannes Hahn

Aleanca për Teatrin, që është bashkimi i artistëve kundër shembjes së Teatrit Kombëtar i ka bërë një letër të hapur sot Komisionerit të zgjerimit...

Artistët dhurojnë gjak, Presidenti Meta: Përfaqësojnë denjësisht vlerat tona kombëtare

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka falënderuar artistët që i janë bashkuar kauzës për dhurimin e gjakut. I rrethuar nga artistë të njohur shqiptarë, këngëtarë,...

Detaji që vajzat e njohura shqiptare nuk ngurruan ta “huazonin” nga...

Frudat janë pjesë e pandashme e tendencave të modës. Ato mund ti shohim në veshje të ndryshme, por ajo ç’ka na ka rrëmbyer zemrat...

FOTO/ Artistët japin alarmin: Teatri Kombëtar, po çmontohet natën dhe fshehurazi!

Duket se ditët deri në muajin Shtator, kur parlamenti të mblidhet sërish dhe të votojë dekretin e presidentit Ilir Meta për Teatrin Kombëtar, drejtori...

VIDEO-LIVE/ “Mbro teatrin, Jo kullave”! Artistët vijojnë protestën

Artistët janë mbledhur sërish ditën e sotme para teatrit Kombëtar, për të vijuar protestën e tyre, ku i bëjnë thirrje kryeministrit Rama, që të...

Protesta e artistëve në FOTO: Nuk do të lejojmë të shkatërrosh...

Artistët ditën e sotme, nuk kanë protestuar para teatrit Kombëtar, por kanë marshuar në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’, për tu ndalur para kryeministrisë ku...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

“Thesi” i Edi Ramës nxjerr vetëm kriminelë, trafikantë, oligarkë…

Nga Kastriot Islami Edi Rama sa herë fut dorën në ‘thes’ nxjerr; i) kriminel a trafikant; ii) të...

Mihali i Qeparoit

Nga Auron Tare Mihali i Qeparoit (pjesa e dyte) Tani qe gjakrat u qetesuan pas incidentit te Porto Palermos...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com