Ballina Etiketimet Artan Cuku

Etiketim: Artan Cuku

Komisar Artan Cuku shpallet “Dëshmor i atdheut”

Komisar Artan Cuku, i vrarë në vitin 2017, u shpall “Dëshmor i atdheut”. Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, në fjalën e tij tha se...

Profili i porositësit, ja pse Jambelli kërkonte kokën e Artan Cukut

Bledar Jambelli, porositi vrasjen e kryepolicit të Vlorës Artan Cuku dhe pas një viti nga ngjarja u kap në Athinë. Ai ishte personi më...

Arrestimi i porositësit të vrasjes së Cukut, reagon ministri Lleshaj

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka përshëndetur aksionin për arrestimin e porositësit të vrasjes së Artan Cukut. Në një postim në twitter ai shkruan se...

“Artan Cuku, do të vras”, çfarë shkruhej në muret e qelisë...

Pas thuajse një viti në kërkim, këtë të hënë policia njoftoi se ka kapur më në fund personin që kishte porositur vrasjen e ish...

Arrestohet porositësi i vrasjes së Artan Cukut

Falë bashkëpunimit ndërkombëtar, bie në praga i dyshuari kryesor për porositjen e vrasjes së ish oficerit të lartë të Policisë Artan Cuku. Në kuadër të...

Shtyhet seanca për vrasësit e Artan Cukut

U shty seanca e parë për Bledar Jambellin dhe Kristaq Lecin, të pandehur për porositjen e vrasjes së ish-kryepolicit Artan Cuku. Nga seanca paraprake rezultoi...

Porositësit e vrasësit të Artan Cukut, shtyhet seanca

Gjykata e Tiranës ka shtyrë seancën e parë të zhvilluar për Bledar Jambellin dhe Kristaq Lecin, të pandehur për porositjen e vrasjes së ish-kryepolicit...

Si dështoi kushëriri i Shallarit të vriste Artan Cukun dhe takimi...

Ndërsa në media ka qarkulluar lajmi se ndaj Artan Cukut ishte bërë edhe një tentativë për ta vrarë një ditë para krimit, teksa qëndronte...

DOSJA/ Si u josh Mikel Shallari të vriste Artan Cukun

Gazetarja Klodiana Lala ka mundur të sigurojë për “BalkanWeb” dosjen e plotë të vrasjes së komisarit në lirim Artan Cuku më 8 prill të vitit 2017...

Vrau Cukun, Shallari “mik me drejtësinë” dënohet me 10 vite

Edhe pse porositësi është në kërkim, ekzekutuesi i ish-komisarit Artan Cuku, çdo ditë e më shumë po përfiton nga drejtësia. Gjykata e Krimeve të...

EDITORIAL

Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?

Prokuroria mbylli skandalin më të madh të vjedhjes dhe manipulimit të votave në Shqipëria, e dokumentuar me...

FORUM

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...

Sesi funksionon Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e tregon lokal “Panorma”

Nga  Kim Mehmeti - Nuk besoj te ketë në Maqedoni ndonjë qytetarë të moshës madhore, i cili të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com