Ballina Etiketimet Arrestohet i riu

Etiketim: Arrestohet i riu

Me pistoletë me vete, arrestohet i riu kërkohej për tentativë vrasje

Një 23 vjecar i kërkuar për tentativë vrasje ka rënë sot në prangat e policisë. Operacioni i konduar, “Aleati” është finalizuar nga Komisariati i...

Si u parandalua vrasja në Tiranë, arrestohet i riu nga Shkodra...

Parandalohet vrasja e një personi në Tiranë dhe vihet në pranga një person i shumëkërkuar, i cilësuar me rrezikshmëri të lartë. Zëdhënësi Gentian Mullaj, në...

Arrestohet i riu, qëlloi me armë zjarri në ajër. Policia jep...

Policia ka arrestuar një 28-vjeçar, pasi ky i fundit ka qëlluar me armë zjarri në ajër në orët e vona të natës në aksin...

Plagosja në Tiranë, arrestohet i riu që qëlloi me thikë

Policia e Tiranës, ka mundur të arrestojë autorn e dyshuar të plagosjes së rëndë me dashje të S.P, 25 vjeç, ngjarje e ndodhur një...

Arrestohet i riu, ishte kthyer në makthin e qytetarëve të Librazhdit

Zbardhen një sërë vjedhjesh të ndodhura në qytetet e Librazhdit dhe Prrenjasit, me autor një 26 vjeçar. Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e...

50 euro policit për të kaluar kufirin, arrestohet i riu në...

Në kuadër të goditjes së paligjshmërisë, Policia Kufitare e Rinasit bën me dije se ka arrestuar një 18-vjeçar nga Burreli, pasi ka tentuar të...

Në kërkim prej një muaji për prodhim kanabisi, arrestohet i riu...

Policia ka arrestuar një 23-vjeçar nga Çorovoda mbi akuzën për prodhim dhe shitje narkotikësh. I riu i identifikuar si Xhulio Hysi ishte shpallur në kërkim kombëtar që...

Rrëmbeu nga banesa 15-vjeçaren në Bulqizë, arrestohet i riu

Një 21-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet si bashkëpunëtor i rrëmbimit të një 15-vjeçareje në Bulqizë. Ngjarja në fjalë ndodhi më 5 shtator...

Arrestohet i riu në Gjirokastër me 5 pakistanezë në makinë

Policia e Gjirokastrës ka arrestuar 21 vjeçarin Enea Mevlani për veprën penale të dhënies ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit kundrejt fitimit. Në njoftimin...

EDITORIAL

Andi Bushati, kryeministrit: Më mirë i papunë se me drogaxhinjtë!

Paçka se Presidenti i Francës, Emmanuel Macron e bëri të qartë qëndrimin për zgjerimin e BE-së dhe...

FORUM

Koha që Edi Rama të dalë përpara ‘gjyqit’ të emigrantëve

Edi Rama asnjëherë nuk e ka marrë përsipër përgjegjësinë e eksodit biblik të shqiptarëve gjatë qeverisjes së...

Parlamentit i duhen deputetë që i votojnë qytetarët, jo kryetarët e partisë

Nga Elda Hoti (Fjala e mbajtur sot në Kuvend) Seanca e sotme është në vigjilje të vendimit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com