E mërkurë, Korrik 17, 2019
Ballina Etiketimet Arrestohet 59-vjeçari

Etiketim: arrestohet 59-vjeçari

Tentoi të vrasë me pushkë nipin, arrestohet 59-vjeçari në Mirditë

Policia në Mirditë ka arrestuar një 59-vjeçari pasi tentoi të vrasë me armë zjarri nipin e tij, shtetasin A.T. 22 vjeç. Po ashtu në cilësinë...

EDITORIAL

Arben Malaj shkatërron imazhin e Edi Ramës në PS

Në një reagim publik, ish-ministri socialist, Arben Malaj deklaroi se kishte marrë mesazhe kërcënuese nga Sekretari i...

FORUM

Prekja e gazetarëve, fundi i një Kryeministri

Nga Albana Vokshi Gjuha e urrejtjes së Edi Ramës, dhuna e vazhdueshme verbale, psikologjike, institucionale si dhe fizike,...

SPAK-u dhe reforma si PPP-të!

Nga Flamur Vezaj - Te nisesh reformen e drejtesise ketu e 5 vite me pare me modelin e...