E shtunë, Gusht 17, 2019
Ballina Etiketimet Arrestohen

Etiketim: arrestohen

Shqiptarët hyjnë në dyqanin italian për të vjedhur, arrestohen

Karabinierët në Rimini kanë arrestuar dy shqiptarë, pasi ata kanë hyrë në një dyqan për të vjedhur. Shqiptarët akuzohen për grabitje të dhunshme, rezistencë...

Një belg dhe një kosovar arrestohen në Morinë

Një shtetas belg dhe një shtetas kosovar të cilët ishin në kërkim ndërkombëtar janë arrestuar në pikën kufitare të Morinës. 26 vjeçari belg, i identifikuar...

Tiranë, arrestohen 2 pjesëtarët e grupit të strukturuar kriminal (Video)

Dy pjesëtarë të një grupi të strukturuar kriminal janë vënë në prangat e policisë së Tiranës, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim si...

Vladimir Putin iu bën reprezalje rusëve, arreston 317 protestues

Policia ruse ka arrestuar më shumë se 300 vetë pasi mijëra qytetarë u mblodhën në Moskë për të kërkuar zgjedhje të lira dhe të...

Trafik qeniesh njerëzore dhe drogë, arrestohen 16 marinsë amerikanë

16 marinsë amerikanë janë arrestuar të enjten për shkak se dyshohet se janë të përfshirë në trafikim qeniesh njerëzore dhe droge. Arrestimet u kryen në...

Sekuestrohet kokainë në Tiranë, arrestohen tre persona

Sekuestrohen doza me lëndë narkotike të dyshuar Kokainë dhe 3.7 kg pluhur i dyshuar përzierës për Kokainën. Janë arrestuar në flagrancë tre persona në kryeqytet. Ja...

Operacioni në Krujë, arrestohen 5 të rinj. Policia jep detajet

Ditën e sotme është finalizuar një tjetër operacion policor për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve, në Krujë. Nën drejtimin e Prokurorisë së...

Operacion antidrogë, arrestohen 13 persona, EMRAT

Policia ka arrestuar 13 persona në një operacion antidrogë të emërtuar “Bistrica 2019”. Ja njoftimi i plotë i Policisë së Shtetit Vijon operacioni antidrogë i koduar...

Arrestohen 8 persona në Sarandë, nisen drejt Krimeve të Rënda

Ka përfunduar pas disa orësh aksioni i Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Forcave Operacionale në qytetin e Sarandës. Gjatë aksionit, FNSH ka arrestuar...

Pas 66 vjedhjeve, arrestohen 3 shqiptarët

Tre shqiptarë janë arrestuar në verilindje të Italisë nën akuzën për 66 vjedhje, në qytetet e Pordenones dhe Trevisos. Identiteti i autorëve ende nuk është...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...

Në kërkim të kohës së humbur edhe pas 29 vitesh!!

Nga Petrit Vasili - Profesor YLLI POPA u nda nga kjo jete dy vjet me pare ne 15...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com