E mërkurë, Korrik 24, 2019
Ballina Etiketimet Arrestimi

Etiketim: arrestimi

VIDEO e momentit të arrestimit të vrasësve të Devi Kasmit

Kreu i policisë së Tiranës Ardi Veliu ka dhënë detaje për operacionin e koduar “Enigma” në të cilin u godit një grupi i strukturuar...

Momenti i kapjes i të dënuarit për drogë dhe armë (VIDEO)

Policia e Tiranës ka vënë në pranga 43-vjeçarin, Gazmend Biraci, pasi ishte shpallur në kërkim për veprat penale "Prodhim e shitje e narkotikeve" dhe...

62-vjeçares i bie të fikët nga frika e arrestimit, policia e...

62-vjeçarja Barizhe Mance rrëfen se në 13 shtator 2016 kishte gjetur jashtë portës, një shashkë, (mbetje luftarake) dhe e kishte varur mbi portë. Kjo u...

Albini!

Nga: Koço Kokëdhima Sa herë që klasa politike në Kosovë ndihet në rrezik, prangat për Albin Kurtin janë gati. Gjithmonë kur bëhet fjalë për të...

Haradinaj: Rebelimi i Vetvendosjes ishte i drejtë

Pas arrestimit të deputetëve të Vetëvendosjes para Kuvendit, Kryeministri Ramush Haradinaj ka shprehur keqardhje duke thënë se deputetët e Vetëvendosjes duhet të paraqiten para...

Tahiri konferencë në orën 12:00, çfarë do të thotë…

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri do të dalë në një komunikim me qytetarët live në facebook në orën 12:00. Kështu ka bërë me dije...

Kërkohet arrestimi i Tahirit. Priten të prangosen edhe 12 zyrtarë të...

Prokuroria për Krime të Rënda kërkon nga Kuvendi i Shqipërisë autorizimin për heqjen e imunitetit të deputetit Saimir Tahiri, arrestimin e ish-ministrit dhe kontrollin...

Dy të arrestuar për drogën e fshehur mes kanateve të dritareve...

Dy vlonjatë janë arrestuar ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim lidhur me trafikun e drogës përmes kamionit nga Vlora drejt Italisë. Droga ishte fshehur...

LAJM I FUNDIT/ Pamjet e reja nga atentati tek “Komuna e...

Policia e Tiranës ka arritur të vërë në pranga 4 autorët e dyshuartë plagosjes tek “Komuna e Parisit” dy ditë më parë, ku u...

Mediat ndërkombëtare shkruajnë për arrestimin e gazetarit në Tiranë

Arrestimi i gazetarit Kastriot Myftaraj është pasqyruar nga mediat më të mëdha ndërkombëtarë në Europë dhe SHBA. “Daily Mail”, “Associated Press” dhe “Fox News” Mediat...

EDITORIAL

Tre vite me reformë, por ende pa DREJTËSI

Ceremonitë festive të zhvilluara dje nga institucionet e qeverisë për 3-vjetorin e miratimit të Reformës në Drejtësi...

FORUM

Sali Berisha: Përgjigje Presidentit të Serbisë, Serbomadhisë Aleksandër Vuçiç! (II)

Nga Sali Berisha - (Vijim pjesa e dytë) Miq, ne konferencen e tij te shtypit te dt 20 korrik...

Një tjetër sukses spektakolar i Reformës në Drejtësi

Nga Neritan Sejamini - Nje tjeter sukses spektakolar i Reformes ne Drejtesi: Meqe nuk bene dot nje Gjykate te...