E premte, Nentor 15, 2019
Ballina Etiketimet Arrestimet

Etiketim: Arrestimet

Arrestimet në port/ Kush e njoftoi vëllanë e Igli Tares që...

Mesditën e sotme policia ka organizuar një operacion të madh në portin e Durrësit. Ende nuk janë bërë të ditur rezultatet e këtij aksioni policor,...

Një ditë pas ndalimit të 10 protestuesve, banorët e “Astirit” ultimatum...

Pas arrestimit dje të 10 protestuesve të Unazës së Re, pasi akuzohen se bllokuan rrugën tek Unaza e Re, banorët e ‘Astirit’ bëjnë lëvizjen...

Arrestimet në Tropojë, Berisha: Reprezalje hakmarrëse e Edi Ramës

Policia e Shtetit informoi sot se ka arrestuar disa persona në Tropojë, pasi gjatë ditës së djeshme kanë shkaktuar dëme në materialet e KZAZ. Në...

VIDEO/ Arrestimet te “Unaza”, Bardhi: Prokuroria, politike! Në burg duhet të...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokartike Gazment Bardhi, ka dalë në një deklaratë për mediat ku ka denonuar dhunën e policisë ndaj banorëve të...

VIDEO/ Dalin pamjet e arrestimit të dy shkodranëve të shumëkërkuar në...

Pas një aksioni të ndërmarrë sot pasdite në bashkëpunim nga FNSH-ja, RENEA, Policia e Tiranës dhe ajo e Shkodrës, u bë e mundur arrestimi...

Arrestimet në MD, Manjani: E stisur në prag zgjedhjesh, jo gjyqe...

Prokuroria e Tiranës ka nxjerre fletarreste për disa funksionarë dhe ish-funksionarë të Ministrisë së Drejtësisë. Në pranga kanë përfunduar 4 persona. Për këtë po...

Operacionet dhe arrestimet në Shqipëri, reagon ambasadori i BE-së

Pas operacioneve të djeshme të Policisë së Shtetit, përqëndruar në disa qytete të vendit vjen reagimi i ambasadorit të BE-së, në vendin tonë, Luigi...

Aksidenti me vdekje në Tiranë, dy të arrestuar

Dy persona janë vënë në pranga për aksidentin e ndodhur mbrëmjen e djeshme në autostradën Tiranë-Durrës, ku humbi jetën një i ri. Burime zyrtare nga...

Publikohen pamjet, si u arrestuan zyrtarët dhe ish-zyrtarët që vidhnin tokat...

Policia ka publikuar pamjet e operacionit “RANISHTJA” ku janë arrestuar 10 zyrtarë dhe ish zyrtarë të Hipotekës dhe ALUIZNI-it në Kavajë, nën akuzën e...

Itali, kapet “kapoja” shqiptar i shpërndarësve të kokainës

Ai ishte drejtuesi i grupeve të shpërndarëve të drogës në Parioli të Romës, por në një prej ndalesave të tij u përball me policinë. Pas...

EDITORIAL

Ja si u betua sot para noterit, Arta Vorpsi!

Arta Vorpsi ka bërë sot "betimin" si anëtare e Gjykatës Kushtetuese, por pa pasur dekret për emrin...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com