E mërkurë, Gusht 21, 2019
Ballina Etiketimet Arratiset

Etiketim: arratiset

Protesta e opozitës, Rama “arratiset” drejt Italisë

Ditën e nesërme, opozita ka paralajmëruar një protestë masive përballë Kuvendit të Shqipërisë. Por, kryeministri Rama ka vendosur sërish të largohet. Media italiane “La Rampa”,...

Tenton të arratiset, i burgosuri bie nga tavani

Tentativa e një të burgosuri për tu arratisur ka shkuar keq. Blaze Ayers po dërgohej në qelinë e tij në një burg në Qarkun Jackson...

La gruan me një postim në Instagram, Stine “arratiset” në Maldive

Stine i habiti të gjithë me statusin e publikuar një ditë para Vitit të Ri ku bënte të ditur se po ndahej nga bashkëshortja...

E ndiqte policia, i riu zbret makinën nga shkallët dhe arratiset

Një shofer adoleshent ka arritur t’i ikë policisë pasi kjo e fundit po e ndiqte nga pas me makinë.  Në pamjet filmike do të shikoni se si...

Shqiptari i dënuar për drogë arratiset nga burgu i Torinos

Një i burgosur shqiptar është arratisur nga burgu i Torinos. 45 vjeçari duhej të kryente dënimin deri në 2022 për akuzën e trafikut të drogës,...

Arratiset nga burgu shqiptari në Greqi, policia në ndjekje të 30-vjeçarit

Një tjetër shqiptar është arratisur nga një burg në Greqi. Mediat greke raportojnë se bëhet fjalë për një 30-vjeçar, identiteti i të cilit nuk...

Pamjet e arratisjes spektakolare nga Gjykata e Vlorës (VIDEO)

Një rast i paprecedentë ka ndodhur në Vlorë. Një i paraburgosur është arratisur nga Gjykata e Vlorës, në prani të forcave policore dhe trupës...

E rrallë/ 20-vjeçari i shpëton arrestit për të parë Juve-Napoli

Juve-Napoli, ishte një ndeshje që nuk donte që ta humbiste askush, aq më tepër kur vlente për titullin. Një 20-vjeçar, rezident në San Donato Milaneze,...

I burgosuri arratiset nga qelia në Japoni, mbi 6 mijë policë...

Pas një vjedhësi të arratisur nga burgu, në ndjekje janë vënë 6,600 policë, transmeton Anadolu Agency (AA). Ndjekja policore për Tatsum Hirao (27), i cili...

FOTO/ E bujshme, trafikanti i drogës arratiset nën hundën e policisë....

Në gushtin e vitit 2016 do të arrestohej sapo u fut në kufirin e Kosovës, sepse ndaj tij ishte lëshuar një urdhër-arresti të lëshuar...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

Qeveri mblidh b*thën…

Nga Agim Xhafka - Pse qeveria kërkon taksa nga bizneset e plazheve? Pse ngelën tatimorët shezlong më shezlong dhe...

Paradoksi i populizmit

Nga Simon Johnson Mposhtja e populizmit, kërkon ballafaqimin me një realitet themelor:politikat e keqija ekonomike, nuk sjellin domosdoshmërisht...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com