E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Armiri

Etiketim: Armiri

Landi feston ditëlindjen, Armiri e uron me fjalët prekëse të Dr.Florit

Grupi i njohur West Side Family prej vitesh ka sjell një sërë histesh që dëgjohen dhe pëlqehen nga të gjithë. Pas largimit të Dr. Florit,...

EDITORIAL

Miliarderi George Soros dhe debatet për ndikimin e tij në Shqipëri

Nga Zëri Amerikes/ Xhorxh Soros, është një filantrop i cili ka zgjedhur të investojë për një shoqëri të...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com