Ballina Etiketimet Armela

Etiketim: Armela

Prej kohësh larg ekranit, zbulohet projekti i ri i Armelës së...

U bë pothuajse më shumë se dy vjet që "Big Brother" ka përfunduar, megjithatë disa nga ish-banorët e edicionit të fundit vazhdojnë të jenë...

Armela zbulon mesazhet me pullë të kuqe

Ajo është aktive në Instagramin e saj, madje ka shumë ndjekës, fansa. E ftuar në programin “Një kat më lart” të moderatorit Ermal Peçi,...

Plas sherri mes ish banores se Big Brother dhe reperit shqiptar

Ditën e djeshme u përfol në media për një lidhje të mundshme të Armelës me reperin Noga pasi dyshja janë parë së fundmi së...

Armela: Nuk ia fal tradhtinë. Kërcënon Damiano. Djali nga Berati: Kam...

Kam bërë seks me Donjetën gjatë kohës që ishim në izolim”, kjo ka qenë deklarata bombë e Damianos, e cila pasoi me një sërë...

Ja pse u ndava me Damianon/Deklarata e Armelës habit fansat

Brenda në shtëpinë e BB lidhja e tyre kishte premisa të vijonte për shumë gjatë, por  duket se dyshja Armela dhe Damiano vendosën t’i...

Damiano porosit Armelën: Seriozitet kur të flasësh me Olsin

Damiano nuk kërkon shumë. Ai i thotë Armelës se i mjafton ajo në krevat për të qëndruar gjatë gjithë kohës në shtëpinë e Big Brotherit. "Unë...

Big Brother/ Armela i kërkon Keit të flenë bashkë

Edhe ato i pohojnë njëra-tjetrës të njëjtën gjë dhe më pas Armela i thotë Keit që të flenë bashkë. “Sigurisht. Hera e parë në jetën...

Damiano bëhet xheloz për Armelën: Kujdes me këtë Olsin ti…

Jo gjithçka shkon ujë në raportet e çifteve në “Big Brother”. Pas debateve të Olsit me Fiorentinën, është radha e xhelozive që janë shfaqur mes...

Kërcimi seksi i Armelës dhe Donjetës, “twerking” në Big Brother

Big Brother ka vendosur muzikë në shtëpi duke gjallëruar akoma më shumë ambientin në shtëpinë e vajzave. Armela, Donjeta dhe Sidrita përfitojnë nga ritmet...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

“Thesi” i Edi Ramës nxjerr vetëm kriminelë, trafikantë, oligarkë…

Nga Kastriot Islami Edi Rama sa herë fut dorën në ‘thes’ nxjerr; i) kriminel a trafikant; ii) të...

Mihali i Qeparoit

Nga Auron Tare Mihali i Qeparoit (pjesa e dyte) Tani qe gjakrat u qetesuan pas incidentit te Porto Palermos...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com