E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Arme

Etiketim: arme

Korçë, 35 vjeçari përfundon i plagosur me armë në spital: U...

Një 35 vjeçar nga Korça ka përfunduar në spital i plagosur me armë zjarri. 35 vjeçari me iniciale I.S, banues në lagjen numër 5...

”Alo, policia! Një person qarkullon me armë”

Policia ka marrë një informacion nga qytetarët se në lagjen “Luigj Gurakuqi”të Elbasanit, një person mund të kishte me vete armë zjarri. Policia e...

Sarandë, arrestohet një polic grek

Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit: M. G, 35-vjeç, banues në Gumenicë,...

Mafia Shqiptare/ Nga deti i kokainës, në Shkodër – Dokumentari që...

Investigimi i linjave ndërkombëtare të trafikut të kokainës dhe të qenieve njerëzore në Amerikën e Jugut duket se e ka “sjellë” gazetarin spanjoll David...

Ekzekutohet me armë, shqiptari i 4-t që vdes në Greqi brenda...

Një tjetër shqiptar është vrarë me armë zjarri në Greqi. Trupi i 63-vjeçarit u gjet nga kalimtarët në Korfuz raporton Zougla. Policia fqinje bën me...

Grabitet me armë dyqani i një kompanie telefonike

Dyqani i një kompanie celulare ka rënë pre e grabitjes me armë, në orët e vona të kësaj të mërkure. Ngjarja e rëndë ka ndodhur...

”Cleaner” sekuestron armë e drogë

Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në DVP Tiranë, finalizoi me sukses operacionin e koduar “CLEANER” ku u arrestuan në flagrancë dy persona. Një tjetër...

Kokainë, armë e jetë luksoze, shqiptarët çmendin Anglinë

Një nga gazetat më të mëdha britanike ‘Synday Express’ i ka kushtuar një faqe të tërë bandën shqiptare ‘Hellbanianz’, që sipas saj shet kokainë...

Videoklipi shokues i Gjikos, vetëvritet me armë (VIDEO)

Gjiko postoi një javë më parë këtë foto në Instagram, ku ai dhe e bashkëshortja e tij, Elita Rudi, i drejtonin armët njëri-tjetrit. Pasi bëmë...

LAJM I FUNDIT/ Plagoset me armë një i ri në Vlorë

Plagoset një person me armë zjarri në Vlorë. Një i ri 18-vjeçar i identifikuar me inicialet B. B., është plagosur me plumb në këmbën e...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...