E martë, Korrik 16, 2019
Ballina Etiketimet Armand Shkullaku

Etiketim: Armand Shkullaku

Doktor, lëri djemtë e tu të shkojnë

Prandaj Berisha u lutet ish bashkëpunëtorëve të tij të mbeten tek investimi i tyre. Por është shumë vonë në kohë që lutjet të bëjnë...

Armand Shkullaku: Vetëngrirja e Bashës në temperaturën 40 gradë nuk shkon,...

Gazetari Armand Shkullaku i ftuar dje në emision “Opinion”  tha se lumi i kritikave që vërshuan ndaj Bashës pas humbjes katastrofrike në zgjedhje ishte...

A duhet të votojmë sot

Nga Armand Shkullaku Në 27 vjet pluralizëm, shqiptarët nuk janë gjendur kurrë në një situatë si kjo e sotmja, ndërsa do t’u drejtohen kutive të...

Debati për ekonominë/ Shkullaku: Shifrat i keni manipulative

Gazetari Armand Shkullaku është shprehur se ekonomia shqiptare në drejtimin e qeverisë Rama, specifikisht bilanci i investimeve të huaja në vend është një histori...

Shkullaku: Për të fshehur mungesat e veta, Rama shpiku një “armik...

Gazetari Armand Shkullaku është shprehur se fushata elektorale e këtij viti është një absurditet i madh, pasi 3 partië e mëdha në vend, janë...

Armand Shkullaku: Pakti Rama-Basha u bë për interesa meskine. Duhet bojkotuar...

Armand Shkullaku ka komentuar  në një intervistë për Mapo, zërat për një bashkëqeverisje të mundshme Rama-Basha pas 25 qershorit. Ai thotë se ata janë bashkuar...

“Vetëm Rama përmbush amanetin e Skënderbeut”, gazetari vë në lojë Spiropalin

Gazetari Armand Shkullaku ka vënë në lojë kandidaten e PS në Korçë, Elisa Spiropali për deklaratën e saj gjatë tubimit në Tiranë me të...

Debati për protestën e PD-së, Çili: Do futem në çadër, Shkullaku:...

Protesta e PD nga çadra përballë Kryeministrisë, shkaktoi një debat të fortë mbrëmë mes botuesit te mediave Mapo, Henri Çili dhe analistit Armand Shkullaku...

Basha, kafe pune me gazetarët Fevziu, Bushati, Lesi, Shkullaku dhe Haxhiu

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me gazetarë të njohur dhe drejtues të mediave. Në ambientet e hotel “Rogner”, afër...

Dueli Frangaj -Bushati

Nga Nikoll Lesi. Aleksandër  Frangaj është një ish-gazetar "Koha Jonë", ish-ortak dhe ish-mik i imi. E ka filluar profesionin e gazetarit që student, me një...

EDITORIAL

Presidenti: Propaganda e hetuesia, dy shtyllat që mbajtën në këmbë komunizmin

Presidenti Ilir Meta është takuar sot me mjekun e njohur Isuf Kalo. Në një postim në Facebook,...

FORUM

Shqipëria drejt çmendurisë: politika shkruan shkencën !

Nga Artan Fuga - Nga Deputetët po shkruajnë edhe ligjet e Njutonit, edhe ekuacionet e Makswellit! Sot e nesër...

Kim Mehmeti: Opozita i “dogji” mandatet, “Rilindja” është duke e “djegur” Shqipërinë

Shkruan Kim Mehmeti Nuk janë të pakuptimta, përbuzëse dhe çmendurake vetëm thëniet e Kryeministrit të Shqipërisë se vendi...