E shtunë, Gusht 17, 2019
Ballina Etiketimet Armand Shkullaku

Etiketim: Armand Shkullaku

Armand Shkullaku: Organizata e Rilindjes duhet të shkrihet

Nga Armand Shkullaku- Përgjimet mbi organizatën e strukturuar të Rilindjes dhe, mbi të gjitha, reagimi i saj pas publikimit të tyre, ka sjellë në...

Armand Shkullaku: Kur do t’i shkruajë Rama një letër Kujtim Gjuzit

Nga Armand Shkullaku - Edi Rama ka gjetur një mënyrë tjetër këto ditë për të vrarë kohën. Ka nisur të shkruaj letra në seri. Jo...

Rama i vetëm në zgjedhje? Shullaku: Rrezikohet konfrontimi civil

Gazetari Armand Shkullaku ishte “I Ftuari” i Endri Xhafos këtë të enjte, nga ku komentoi situatën politike në vend. Teksa foli për zgjedhjet lokale...

Ne e dogjëm vetë katedralen tonë

Armand Shkullaku Heshtja kaploi mbrëmë miliona njerëz, ndërsa ndiqnin live djegien e katedrales së Notre Dame të Parisit. Rrallëherë fatkeqësia e një godine mund të...

Shkullaku: Edi Rama është një kryeministër diktator dhe qesharak njëkohësisht

Analisti Armand Shkullaku i ftuar në studion e emisionit “Të paekspozuarit” në News 24 tha se Edi Rama në pushtet nuk ka bërë asnjë...

Takimi me median, Shkullaku: Deri në momentin kur erdhi në PS...

Gazetari Armand Shkullaku ka folur në Konferencën “Media në Mbrojtje të Demokracisë” që po mbahet nga gazetarët dhe kreu i PD-së Lulzim Basha sot...

Armand Shkullaku: Gent Cakaj, anëtari i ri i organizatës së Rilindjes

Nga Armand Shkullaku - Ministri i Jahtëm në detyrë, Gent Cakaj, vërtetoi edhe njëherë këto ditë aksiomën e njohur shqiptare se organizata e mbyt individualitetin,...

Armand Shkullaku: Opozitës i ka mbetur vetëm veprimi

Analisti dhe gazetari Armand Shkullaku, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në News 24 tha se opozitës i ka mbetur vetëm veprimi, pasi me...

Kë frikësoi në Tiranë, Albin Kurti

Nga Armand Shkullaku - Me vetëm tre fjali të shkurtra dhe një konstatim të thjeshtë, Albin Kurti ka trazuar regjimin e Tiranës më shumë...

Analiza/Akti i Presidentit Meta nuk mjafton, duhet shumë më tepër

Nga Armand Shkullaku Këto ditë të krizës së madhe president- kryeministër, “dashnorë” të Kushtetutës dhe nevojtarë të përhershëm të pushtetit, janë përfshirë në një debat...

EDITORIAL

Valdrin Pjetri iku, kurse Rama mbeti në klasë. Opozita gati për përballje

Valdrin Pjetri u tërhoq dje nga marrja e detyrës së kryebashkiakut të Shkodrës, natyrisht me votimet partiake...

FORUM

Mëngjeset me Tos Baxhakun, tek Bar “West”!

Nga: Alfred Peza Mëngjeset e shumë viteve të mia të para në gazetari, do të ishin më të...

Fillimi i fundit!

Nga Kastriot Islami Qëllimi i këtij shkrimi është të ndriçojë shqiptarët, por veçanërisht ndërkombëtarët, lidhur me mashtrimin e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com