Ballina Etiketimet Ariu

Etiketim: Ariu

U sulmua nga ariu, bariu nga Kukësi jashtë rrezikut për jetën

U përlesh me ariun, por fatmirësisht bariu 45-vjeçar nga Kukësi, Ekrem Spahiu është në gjendje të mirë shëndetësore. Ai po merr mjekim në spitalin...

Ariu shqyen 53 vjeçaren

Një grua është në një gjendje të rëndë, pasi një ariu i murrmë, i shqeu krahun e saj dhe e hëngri gjatë festës së...

Ariu ngec brenda në makinë, sherifi thyen xhamin

Një video e postuar në rrjetet sociale tregon sesi një sherif thyen xhamin e një makine për të shpëtuar një ari i cili kishte...

VIDEO/ Zbriti për një foto me ariun, taksisti e pëson në...

Një shofer taksie është vrarë nga një ari pasi ai u ndal për të bërë një selfie me kafshën. Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në...

Historia e çuditshme e 20-vjeçarit, brenda 4 viteve, shpëton nga gjarpri,...

Një i ri 20-vjeçar nga shteti amerikan i Colorados brenda një periudhe prej më pak se katër viteve është sulmuar nga peshkaqeni, ariu dhe...

Librazhd/Ariu bie në grackë, gjesti human i banorëve (FOTO)

Një ari i murrmë është kapur në Librazhd, pasi ra në grackën e leqeve dhe rrjetës me tela. Banorët e fshatit nuk e vranë...

Kapet ariu Tedi në Qafë Krrabë

Një ari 10-muajsh që mbahej në robëri në zonën e Qafë- Krrabës është sekuestruar nga Inspektoriati Shtetëror i Mjedisit  gjatë ditës së sotme. Ariu ...

Ministria mbledh kafshët. Ariu Tomi vjen në Tiranë

Tre arinj në robëri konfiskohen, njëri prej tyre transferohet perkohesisht në Kopshtin Zoologjik. Arinjtë do të dërgohen së shpejti në strehimoren e Prishtinës. Ministria e...

EDITORIAL

Kryeministri maqedonas, Zaev vendos: Zgjedhje të parakohshme më 12 prill

Në Maqedoninë e Veriut, shtetin fqinjë, kryeministri Zoran Zaev vendosi që ta çojë në zgjedhje vendin pas...

FORUM

Vasili: Të mendojmë si Monika, kështu BE nuk do të jetë më ëndërr

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka sjellë në vëmendjen deklaratën e dy ditëve më parë të kryetares...

Shpërthen Dritan Kaba ndaj Albin Kurtit dhe Andi Bejtjes

Nga Dritan Kaba - Sot analisti Andi Bejtja në një status në Facebook, shpreh entuziazmin e tij për...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com