E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Ariu

Etiketim: Ariu

Ariu shqyen 53 vjeçaren

Një grua është në një gjendje të rëndë, pasi një ariu i murrmë, i shqeu krahun e saj dhe e hëngri gjatë festës së...

Ariu ngec brenda në makinë, sherifi thyen xhamin

Një video e postuar në rrjetet sociale tregon sesi një sherif thyen xhamin e një makine për të shpëtuar një ari i cili kishte...

VIDEO/ Zbriti për një foto me ariun, taksisti e pëson në...

Një shofer taksie është vrarë nga një ari pasi ai u ndal për të bërë një selfie me kafshën. Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në...

Historia e çuditshme e 20-vjeçarit, brenda 4 viteve, shpëton nga gjarpri,...

Një i ri 20-vjeçar nga shteti amerikan i Colorados brenda një periudhe prej më pak se katër viteve është sulmuar nga peshkaqeni, ariu dhe...

Librazhd/Ariu bie në grackë, gjesti human i banorëve (FOTO)

Një ari i murrmë është kapur në Librazhd, pasi ra në grackën e leqeve dhe rrjetës me tela. Banorët e fshatit nuk e vranë...

Kapet ariu Tedi në Qafë Krrabë

Një ari 10-muajsh që mbahej në robëri në zonën e Qafë- Krrabës është sekuestruar nga Inspektoriati Shtetëror i Mjedisit  gjatë ditës së sotme. Ariu ...

Ministria mbledh kafshët. Ariu Tomi vjen në Tiranë

Tre arinj në robëri konfiskohen, njëri prej tyre transferohet perkohesisht në Kopshtin Zoologjik. Arinjtë do të dërgohen së shpejti në strehimoren e Prishtinës. Ministria e...

EDITORIAL

Opozita deklaron: Ligj antimafia për oligarkët e Kryeministrit Rama

-Paralajmërimi i Partisë Demokratike për biznesmenët e koncesioneve: Kontratat PPP-ve do të jenë pjesë e paketës antikorrupsion....

FORUM

Dikush të thërrasë Bingo! Rrënimi i të gjitha institucioneve kushtetuese të vendit

Nga Andrea Cama Institucionet Kushtetuese janë institucione të përmendura shprehimisht nga Kushtetuta, mosfunksionimi i të cilave përbën dhunim...

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...