E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Ariela Murati

Etiketim: Ariela Murati

Varroset Aldisoni, djali i dajës: Do prehen në të njëjtën varrezë

Përcillet për në banesen e fundit Aldison Behlulaj, i riu që studionte për infermeri e që vrau para pak ditësh studenten e Juridikut dhe...

FOTO/ Prindërit e Aldison Belulit vendosin lule në vendin ku i...

U bënë disa ditë që Ariela Murati u vra nga Aldison Belulaj para fakultetit të mjekësisë për shkak se ajo nuk kishte pranuar të...

Familjarët e studentes së vrarë: Na premtuan se nuk do t’i...

Të gjesh fjalët e duhura për të ngushëlluar familjarët e Ariela Muratit, që u vra të dielën në Tiranë, nuk është vetëm e vështirë,...

“Mos qëllo mbi një zemër të re”, vargjet e Rozit për...

Vrasja e 21-vjeçares, Ariela Murati, shokoi mbarë opinionin publik. Historia e një krimi të veshur me mister, ka nxitur debatin e vazhdueshëm të dhunës...

Vrasja e Arielës, psikologët ngrenë alarmin: Dhuna si model për të...

Për psikologen Arjana Muça, e ndjera Ariela Murati, e vrarë nga Aldison Belulaj, ditën e diel, ishte më shumë sesa ngjarje e rëndë. Ishte...

Homazhe në vendin ku u vra Ariela: Boll krimeve makabër

Në heshtje studentë dhe pedagogë të Fakultetit të Drejtësisë, marshuan drejt vendit ku jeta e Ariela Muratit u ndërpre në mes nga arma e...

Lidhja 4-vjeçare e Arielës dhe Aldisonit? Zbardhen detaje

Vrasja e 21-vjeçares Ariela Murati, ka shumë enigma. Burimet thanë se Ariela Murati e Aldison Belulaj kanë qenë të lidhur prej 4 vitesh, raporton “News24”....

Vëllai i Aldisonit: Ishin të lidhur, ai s’e ka kërcënuar Arielën

Ngjarja e rëndë e vrasjes së 21-vjeçares, Ariela Murati, nga 23-vjeçari Aldison Belulaj, ka shokuar thellë opinionin publik. Një ngjarje e veshur me mister, pasi...

Studentët homazh për Arielën, lule në vendin ku u vra

Një ditë pasi e përcollën mikeshën e tyre drejt banesës së fundit, sot studentët e Juridikut, me lule dhe fotografitë e Arielës në duar,...

Celulari i Arielës, gazetarja zbulon se…

Vrasja e 21-vjeçares Ariela Murati, tronditi të gjithë opinionin publik. Disa flasin për një lidhje të pamundur mes tyre, ngacmime dhe thirrje që e...

EDITORIAL

Tragjedia e 26 nëntorit. Vasili: 10 pyetje që rëndojnë mbi Edi Ramën

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, në një deklaratë për mediat u shpreh se pasojat e tërmetit të...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...