E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Arian Cani

Etiketim: Arian Cani

Paratë e tërmetit në dorë të Ahmetajt, ja si tallet Çani

Moderatori i emisionit “Zonë e Lirë”, Arian Çani, ka komentuar edhe menaxhimin e ndihmave pas tërmetit. Çani tha se i dukej një tmerr që...

Arian Çani siç nuk e keni parë, dhurata që e surprizoi...

Moderatori i njohur Arian Çani është befasuar në puntatën e djeshme të emisionit “Zonë e Lirë”, nga i ftuari Çim Laçi, një shqiptar që...

Çani: Zgjedhjet nuk respektohen, mos t’i bëjmë njerëzit të ëndërrojnë

Gazetari Arian Çani mendon se situata në Shqipëri është e rëndë dhe se vështirë që të mund të gjendet një zgjidhje. madje ai besons...

Pa drita dhe ujë prej 11 orësh, Çani shfaqet ndryshe në...

Moderatori Arian Çani në hapje të emisionit “Zonë e Lirë”, u shfaq ndryshe nga çdo herë tjetër. Këtë herë ai mbante mjekër, ndërsa nuk...

Arian Çani e thumboi publikisht reagon Ronela Hajati: Pushoni…

Ronela Hajati është një ndër artistet më të komentuara në showbizin shqiptar. Një ndër këngët më të diskutuara ka qenë kënga ‘Vuj’ në ‘Kënga Magjike’. Mirëpo,...

Arian Çani shpërthen kundër Ronela Hajatit: Këngëtare kot fare

Ronela Hajati është një ndër artistet më të komentuara në showbizin shqiptar. Një ndër këngët më të diskutuara ka qenë kënga ‘Vuj’ në ‘Kënga...

Pyetja e Çanit që nxori dje Ramën nga binarët

Kryeministri i vendit Edi Rama ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në studion e gazetarit Arian Çani në emisionin “Zonë e Lirë”. Ai hodhi thumba...

“Ta financoi i dashuri apo more kredi për t’u bërë e...

Mbrëmjen e kaluar të ftuar në emisionin “Zonë e lirë” ishin dy këngëtarët Kastro Zizo dhe Suela. Dyshja ishin në studio për të promovuar...

Arian Çani: Mos u gëzoni kaq shumë me këto arrestimet

Gazetari Arian Çani ka kërkuar nga kolegët që “të mos i gëzohen shumë” arrestimit të një numri të madh personash në operacionin e ditëve...

Paketa anti-shpifje/ Çani, Ramës: Mbyll Facebook-un mor burrë …

Moderatori Arian Çani ka patur të ftuar këtë të premte në emisionin ‘Zonë e Lirë’, kryeministrin Edi Rama. Duke folur për paketën antishpifje të kryeministrit,...

EDITORIAL

Tragjedia e 26 nëntorit. Vasili: 10 pyetje që rëndojnë mbi Edi Ramën

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, në një deklaratë për mediat u shpreh se pasojat e tërmetit të...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...