E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Argjendarja

Etiketim: Argjendarja

VIDEO/ Argjendarja sulmohet nga ‘maskat’ në sy të vajzës 7-vjeçare, por...

Pronarja e një dyqani bizhuterish ra pre e dhunës së grabitësve, që e rrahën në sy të vajzës së saj të vogël 7-vjeçare. Ngjarja...

EDITORIAL

Analisti shpërthen “bombën”: Jo vetëm djegie e Parlamentit, por dhe vrasje për trazira me 8 qershor

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me dokumentin e SHISH, ku...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com