E premte, Korrik 19, 2019
Ballina Etiketimet Ardit gjebrea

Etiketim: ardit gjebrea

Sherr mes vëllezërve në emision, qëllojnë edhe Ardit Gjebrenë

Ka përshkallëzuar me përplasje fizike debati mes dy vëllezërve në rubrikën "Shihemi në gjyq" në emisionin "E Diela Shqiptare". Në debat e sipër ata kanë...

Ardit Gjebrea dhe Pirro Çako në një duet të rrallë së...

Mbrëmjen që shkoi stafi i ‘E diela Shqiptare’ ka udhëtuar drejt jugut të Shqipërisë, për të regjistruar puntatën e fundit të programit për këtë...

Ardit Gjebrea sot feston ditëlindjen, djali i tij dedikim prekës për...

Sot moderatori i njohur dhe shumë i dashur për publikun Ardit Gjebrea feston ditëlindjen e tij dhe mbush plot 56 vjeç. Moderatori ka marrë urime...

Ardit Gjebrea “gozhdon” gruan: Ti ke hallin e tokës, apo hallin...

Këtë të diel në rubrikën “Shihemi në Gjyq” të “E Diela Shqiptare” ishte një çift nga një fshat i Durrësit, të cilët prej vitesh...

Aksidentohet Eni Çobani, mesazhi prekës i Arditit: Zoti nuk të mori...

Moderatori Ardit Gjebrea i ka dedikuar një mesazh prekës juristes së njohur Eni Çobani, e cila pak ditë më parë u përfshi në një...

Ardit Gjebrea mesazh për Eni Çobanin: Zoti të la me ne

Eni Çobani dhe Edita Tahiri u përfshinë në një aksident me makinë rreth më 27 janar. Makina tip Audi Q5, që drejtohej nga gjyqtarja...

Vajza mbush 10 vjeç, Ardit Gjebrea i organizon festën magjike

“Sa shpejt ikin vitet… Kur ishte 1 e kur u bë 10”. Kështu shkruan moderatori Ardit Gjebrea, për vajzën e tij, e cila këtë...

Një dedikim plot ndjenjë nga Ardit Gjebrea për gruan e tij

Moderatori i emisionit ‘Familja’ Turjan Hysko në puntatën e fundit të emisionit të tij ‘Familja’ kishte organizuar një suprizë për Ardit Gjebrean duke çuar...

Kush e bëri Ardit Gjebrean për të qarë?

“Ardit Gjebrea! Si kurrë më parë. Në Familje!” shkruhet në një ekran të zi, shoqëruar me tinguj shpërthyes. Ndërmjet teksteve, shfaqet Ardit Gjebrea në...

“Do mbeteni pa gjë!” Lutja e Ardit Gjebreas për ato çifte...

Bashkëjetesa është kthyer në një fenomen normal në shoqërinë e ditëve të sotme. Çiftet të cilët zgjedhin që të mos martohen, por të jetojnë sëbashku...

EDITORIAL

Miratohet nga kryeministri Rama “RRUGA E FLORIRIT”, 258 milionë euro për 17 km!

Seanca e fundit e Parlamentit ka shërbyer për të mbyllur qokat e fundit të qeverisë për këtë...

FORUM

Ka disa zgjidhje për krizën…

Nga Kastriot Islami Kriza politike, kushtetuese, sociale, është thelluar në ekstrem. Në horizont po duket një krizë e thellë...

Artan Fuga: Profesorët e degraduar

Nga Artan Fuga - "Ta gëzojnë" profesorët dhe profesorët e asociuar ligjin që Kuvendi i sotëm jolegjitim aprovoi...