E hënë, Dhjetor 9, 2019
Ballina Etiketimet Ardian Mema

Etiketim: Ardian Mema

Tirana shkarkon trajnerin Mema

Ardian Mema nuk është më edhe zyrtarisht trajner i Tiranës. Klubi ka njoftuar në rrjetet sociale këtë të premte shkarkimin e trajnerit, edhe pse...

Mungon në stërvitje, Mema drejt shkarkimit nga ekipi i Tiranës

Tirana ka dalë sot në stërvitje në kompleksin stërvitor "Skënder Halili" dhe trajneri Ardian Mema nuk është i pranishëm. Numri një i stolit nuk...

Mema: Duhet të djersitim shumë në Ballsh, më mbajnë në punë...

Ardian Mema është i bindur se për të qëndruar në stolin e Tiranës, por do t’i duhet që të garantojë në vazhdimësi rezultate. Në...

Mema qëndron në krye të Tiranës, por me një kusht

Ardian Mema nuk do të shkarkohet, pasi është konfirmuar edhe pas barazimit ndaj Flamurtarit.  Përpara seancës së sotme stërvitore, trajneri ka zhvilluar një takim...

Mema: Ia falëm ndeshjen Partizanit, na ndëshkuan dy episode!

Trajneri i Tiranës, Ardian Mema është shfaqur i zhgënjyer pas humbjes në derbi, ndërkohë që u shpreh se gaboi në zgjedhjen e disa lojtarëve.   “Më...

Mema: I lumtur për fitoren, më shqetëson vetëkënaqësia

Trajneri i Tiranës, Ardian Mema është shprehur shumë i kënaqur me suksesin 3-1 ndaj Skënderbeut, por strategu i bardhebluve ka evidentuar edhe disa gabime...

ZYRTARE/ Tirana merr vendimin për trajnerin Ardian Mema

Ardian Mema do të vijojë të jetë trajner i Tiranës edhe sezonin e ardhshëm. Lajmi është bërë publik nga klubi bardheblu nëpërmjet një njoftimi...

Mema: Lojtarëve u mungon karikimi, kishte një skenar me tifozët

Trajneri i Tiranës, Ardian Mema është shprehur shumë i pakënaqur me shumë nga futbollistët e ekipit të tij që nuk kanë shpirtin e sakrificës....

Mema pas fitores: Loja më jep garanci, tani kemi një fizionomi

Ardian Mema mendon se Tiranës po i kthehet ajo fizionomi që kishte krijuar në fazën e tretë, por duhet të jetë mjaft e përqendruar...

Mema: Arbitrat na kanë ndëshkuar

Tekniku i Tiranës, Ardian Mema në konferencën për shtyp të organizuar para takimit me Kukësin, ka thënë se ka qenë faji i arbitrit që...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...